Yükleniyor...

Banka Devi Goldman Sachs, Blockchain’e Olumlu Bakıyor!

Global anlamda tanınan bankacılık devi Goldman Sachs, Blockchain teknoijisine pozitif bakmaya devam ettiklerini belirtti.

goldman sachs

Global anlamda tanınan bankacılık devi Goldman Sachs, Blockchain teknoijisine pozitif bakmaya devam ettiklerini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Goldman Sachs‘in dijital varlık lideri olan Mathew McDermott, blockchain faaliyeri konusunda bankanın emin adımlar atacağını belirtti. Dermott, yaptığı açıklamalar ile blockchain teknolojisine olan inancını özellikle vurguladı. Ayrıca Dermott, blockchain teknolojisinin, bankaya entegre edilmesine yönelik faaliyerin de devam edeceğini sözlerine ekledi.

Goldman Sachs, Dijital Varlıklar için İşçi Alımına Gidiyor!

1494157

Goldman Sachs‘in dijital varlıklar başkanı Dermott, şirketin blockchain teknolojisine yönelik çalışmaları “destekleyen” bir tavır gösterdi. Özellikle de Dijital Varlıklar konusuna değinen başkan, bu sene içersinde departmana yönelik işçi alımının yapılacağını ifadelerine ekledi.

Dermott, yaptığı açıklamalar doğrultusunda geçmişi baz alarak, 2020 yılında yalnızca dört personelden oluşan dijital varlık departmanının, günümüzde yaklaşık 70 personele ulaştığını bildirdi. Goldman Sachs taraflı yapılan açıklamalar, dev bankacılığın blockchain teknolojisine ve dijital varlıklara olan tutkusunu belli ediyor. Özellikle bu doğrultuda çalışma kapasitesini artıracağını bildiren bankacılık devi Goldman Sachs, işçi alımına yönelik faaliyetlerde yola koyulmuş durumda.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x