Binance İrlanda'da Yedinci Birimini Kurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

Binance İrlanda’da Yedinci Birimini Kurdu

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük borsası olan Binance Avrupa'da genişlemeye devam ederken İrlanda'da yedinci birimini kurdu.

Binance Irlandada Yedinci Birimini Kurdu

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük borsası olan Binance Avrupa’da genişlemeye devam ederken İrlanda‘da yedinci birimini kurdu.

Kripto para borsası Binance Avrupa’da köklerini genişletmek isterken gelen bu hamle Binance’in Avrupa’da kalıcı olması için olumlu bir adım olarak yorumlandı.

Binance İrlanda’da Yayılmaya Devam Ediyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para borsası Binance Avrupa’daki varlığını artırmak isterken İrlanda’da yedinci birimini kurdu. İrlanda şirketleri hakkında kamuya açık yasal bilgi deposu olan Şirketler Kayıt Ofisi’nden (CRO) alınan bilgilere göre Binance Global Sourcing geçen hafta kuruldu. CRO kayıtlarına göre Binance, İrlanda’da daha önce 6 birim kurmuştu.

Haber, Fransa’nın mali düzenleyicisinin Binance’e hizmetlerini yerel müşterilere sunmak ve pazarlamak için Mayıs ayında bir lisans vermesinin ardından Binance’in Paris’i Avrupa merkezi olarak seçmesinin ardından geldi.

Geçen yıl Binance, İrlanda’yı  merkezi olmayan yapısını kırmak ve düzenleyicilerle ilişkilerini geliştirmek için dünya çapında bir dizi genel merkez kurma planlarının bir parçası olarak değerlendirdi. Binance’in İrlanda varlığının birincil amacının ne olduğu ise henüz belli değil. 

Binance’in bu hamlesi geçen ay Binance rakibi Gemini’nin ülkede bir lisans aldıktan sonra geldi. ABD merkezli borsa operatörü, o sırada İrlanda’da kayıt alan ilk kripto şirketi olduğunu söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x