Yükleniyor...

Binance, Japonya’da Kripto Borsası Satın Aldı

Kripto para borsası Binance, Japonya'da kayıtlı kripto değişim hizmeti sağlayıcısı Sakura Exchange BitCoin'i (SEBC) satın aldığını duyurdu.

Binance Japonyada Kripto Borsasi Satin Aldi

Kripto para borsası Binance, Japonya’da kayıtlı kripto değişim hizmeti sağlayıcısı Sakura Exchange BitCoin’i (SEBC) satın aldığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak tabir edilen Binance, Japonya pazarına girmek amacıyla SEBC’i satın aldı. Bu satın almayla Binance, Japonya Finansal Hizmetler Ajansı (JFSA) tarafından düzenlenen bir kuruluş olarak Japonya’ya girecek. Gerçekleşen bu satın almaya yönelik şartlar henüz açıklanmadı. Ancak şirketten gelen açıklamada, Japonya’da düzenlenen hizmetler sunmak amacıyla SEBC’in satın alındığı aktarıldı. Sakura Exchange BitCoin’in satın alınması, Japonya’ya ilk adım olarak aktarıldı.

Binance, Küresel Kripto Genişlemesini Sürdürüyor

binance sebc satin aldi 1

Küresel kripto şirketi Binance, birçok ülkede düzenleyici onaylar veya yetkiler aldı. Şirket, özellikle Asya bölgesinde genişleme çalışmalarına hız verdi.

Japonya’nın düzenleyici ve denetleyici kuruluşu olan JFSA, Sakura Exchange BitCoin’i (SEBC) kayıt altına almıştı. Bu satın almayla birlikte Binance, Japonya’da güvenilir bir şirket olacak.

SEBC CEO’su Hitomi Yamamoto, “Dünyanın önde gelen kripto varlık takası hizmet sağlayıcılarından biri olan Binance ile bu duyuruyu yapmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz.” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x