Yükleniyor...
Sponsored

Binance, Kasım Ayında Bulut Madenciliği Projesini Başlatacak

Kripto para borsası Binance, önümüzdeki ay bulut madenciliği ürününü piyasaya sürerek zor durumdaki madencilik sektörüne yardımcı olmayı amaçlıyor.

binance

Kripto para borsası Binance, önümüzdeki ay bulut madenciliği ürününü piyasaya sürerek zor durumdaki madencilik sektörüne yardımcı olmayı amaçlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’in uzun süredir 20.000 dolar seviyelerinde yer alması, Bitcoin madencilerinin işini zora sokmuş durumda.

Binance, Madencilik Sektörüne Yardımcı Olacak

Kripto para piyasasının yaşadığı kriz, Bitcoin madencilerini son derece olumsuz etkilemeyi sürdürüyor. Binance, böyle bir ortamda bulut madenciliği ürününü piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Binance Pool, geçtiğimiz hafta Bitcoin madencileri için 500 milyon dolarlık kredi fonu sunacağını açıklamıştı. Şirket buna ilave olarak kendi ekipmanlarını satın alıp çalıştıramayacak kripto madencileri için bulut madenciliğine gireceğini açıkladı.

Kripto para borsasının bir sözcüsü, CoinDesk’e göndermiş olduğu e-postada, şirketin bulut madenciliği hizmetinin lansmanının Kasım ayında yapılacağını açıkladı.

“Dünyanın en iyi madencilik havuzlarından birisi olan Binance Pool, yalnızca bir madencilik havuzu olarak faaliyet göstermekle kalmayacak, aynı zamanda özellikle belirsiz piyasa koşullarının hüküm sürdüğü bir dönemde sağlıklı bir endüstri oluşturmaya katkıda bulunma sorumluluğunu da üstlenecek”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x