Yükleniyor...

Binance Labs, Donanım Cüzdanına Yatırım Yaptı

Binance Labs, kripto endüstrisini korumak amacıyla donanım cüzdan üreticisi NGRAVE'e stratejik bir yatırım yaptı.

Binance Labs Donanim Cuzdanina Yatirim Yapti

Binance Labs, kripto endüstrisini korumak amacıyla donanım cüzdan üreticisi NGRAVE’e stratejik bir yatırım yaptı.

Kripto endüstrisinin yapı taşlarından birisi olan Binance, sektöre yönelik yatırımlarını sürdürüyor. Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak tabir edilen şirket, farklı alanlarda da varlığını güçlendiriyor. Özellikle son yaşanan FTX olayları, Binance’ın en güçlü borsa olmasının önünü açtı. Şirketin CEO’su Changpeng Zhao (CZ), bundan sonraki süreçlerde kripto endüstrisini ayakta tutmayı amaçlayacağını belirtti. Tüm bu süreçlerin ardından, Binance Labs yeni bir yatırım ile gündeme geldi.

Binance Labs, NGRAVE’e Yatırım Yaptı

Binance Labs NGRAVEye Yatirim Yapti

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), kripto paraların yok olmayacağını ve şirketinin bu endüstri için çalışacağını dile getirmişti. Geçtiğimiz günlerde CZ, daha güvenilir ve daha kullanışlı bir endüstri yaratmak istediğini de aktardı.

Şirket tüm bu açıklamaların ardından yeni bir yatırım yaptığını duyurdu. Binance Labs, NGRAVE’ye yatırım yaptı ve A Serisi yatırım turuna katılmasına da öncülük edecek.

Binance Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He, “Güvenlik, kripto kabulünün önündeki en büyük engellerden biri olmaya devam ediyor. Kişisel saklama cüzdanları, dijital varlıkları depolamak için en güvenli yöntemlerden biridir ve NGRAVE’e yaptığımız yatırımla, kullanıcı güvenliğini artıran yenilikçi girişimleri desteklemeye devam etmek istiyoruz.” dedi.

NGRAVE, bağlantısız ve en yüksek güvenlik sertifikalı (EAL7) donanım cüzdanı, kendi kendine gözetim için ilk eksiksiz çözümleri sunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner