Yükleniyor...

Binance NFT Pazar Yerinin Açılışında Yer Alacak 100 Sanatçıyı Açıkladı, İçerisinde Yerli İsimler Var

Kripto borsası Binance, bugün borsanın yaklaşmakta olan NFT pazarının lansmanı sırasında NFT sanat eserlerini satabilecek 100 sanatçıyı seçtiğini duyurdu.

binance nft pazar yerinin acilisinda yer alacak 100 sanatciyi acikladi icerisinde yerli isimler var 2

Kripto borsası Binance, bugün borsanın yaklaşmakta olan NFT pazarının lansmanı sırasında NFT sanat eserlerini satabilecek 100 sanatçıyı seçtiğini duyurdu.

Pazar yeri 24 Haziran’da açıldıktan sonra, ilk hafta yalnızca bu içerik üreticiler sanat eserlerini satabilecek. Binance hesabı olan herkes, NFT satın almak ve yeniden satmak için pazara erişebilecek.

binance nft pazar yerinin acilisinda yer alacak 100 sanatciyi acikladi icerisinde yerli isimler var 1
Kaynak: Binance

Binance’in paylaştığı listeye göre, seçilen sanatçılar arasında yerli isimler de bulunuyor.

NFT’ler, blokzincirinde bulunan ve fotoğraflar, videolar ve ses gibi dijital öğeleri temsil eden koleksiyonlardır. 100 isim arasında yer alan tattoo sanatçısı Johnny Gloom konu hakkında şunları söyledi:

“Aslında somut dünyada ve insanların bedenleri üzerinde çalışan bir dövme sanatçısı olarak işimi dijital bir şekilde sunmak çok ilginç bir deneyim oldu.”

Borsa, Nisan ayı sonlarında pazarı duyurdu ve platformun ticaret ve premium etkinlikler olmak üzere iki ana özelliği olacağını söyledi. İkincisi, içerik üreticilerinin çalışmalarını sergilemelerini ve açık artırmayla satmalarına olanak tanıyacak. Binance daha önce etkinlikler sırasında elde edilen kârın %10’unu alacağını ve geri kalanının sanatçılara gideceğini söylemişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner