Yükleniyor...

Binance Pool’dan Kripto Madenciliği Endüstrisi için Fon Projesi

Binance Pool, kripto madenciliği endüstrisini desteklemek için 500 milyon dolarlık bir kredi projesi başlattı.

Binance Pooldan Kripto Madenciligi icin Fon Projesi

Binance Pool, kripto madenciliği endüstrisini desteklemek için 500 milyon dolarlık bir kredi projesi başlattı.

Kripto piyasasındaki düşüş, kripto madencilerine zarar veriyor. Aynı zamanda, Avrupada’daki enerji kısıtlamaları ve ABD’deki düşük doğalgaz depolama seviyeleri gibi nedenler kripto madencilik işlemlerini zorlaştırıyor. Bu nedenlerden dolayı kısa bir süre önce Compute North iflas başvurusunda bulunmuştu. Binance Pool ise zorluğu aza indirgemek amacıyla kripto madencileri için bir kredi projesini hayata geçiriyor.

Binance Pool, 500 Milyon Dolarlık Proje Başlattı

Binance Pool, kripto para madenciliği endüstrisini desteklemeyi amaçlayan 500 milyon dolarlık bir borç verme projesinin başlattığını duyurdu.

Kısa süre önce, PoW temellerini koruyan Ethereum’un çatallı versiyonu olan ETHW için bir madencilik havuzu açan Binance Pool, yeni projesiyle; uygun borçlulara vadeleri 18 ila 24 ay arasında değişen kredi desteği sağlayacak.

binance 3

Kredilerde yüzde 5 ve yüzde 10 arasında değişen faiz oranlarının talep edileceği belirtiliyor. Madencilerin ise 18-24 ay sürecek kredi için fiziksel veya dijital varlıklar şeklinde teminat vermeleri gerekecek.

Şirket ayrıca, bulut madenciliği ürünlerini piyasaya sürmeyi planladığını söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner