Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Bitcoin Haberleri Binance Research: Bitcoin %40'ın Üzerindeki Ticaret Hakimiyetini Korumaya Devam Ediyor

Binance Research: Bitcoin %40’ın Üzerindeki Ticaret Hakimiyetini Korumaya Devam Ediyor

ABONE OL:google-news

Binance’in araştırma kolu Binance Research, kısa bir süre önce ETH 2.0 ve net ödül mekanizmaları dahil olmak üzere altcoin güncellemeleri etrafında dönen ekosisteme dair raporunu paylaştı.

Ekim ayında dengesiz seyreden kripto piyasasına değinilen raporda Bitcoin‘in son iki yıldaki en değişken ikinci gününü gördüğü belirtiliyor. Araştırmaya göre bu ayda aylık Bitcoin fiyatlarında yüzde +13,96 değişim kaydedildi.

1-2-768x499

Sadece altcoin ekosistemindeki fiyat değişimlerine bakıldığında Binance Coin fiyatları yüzde 30,27 ile en yüksek aylık değişimi, Bitcoin Cash fiyatları ise yüzde 27,23 ve XRP fiyatları yüzde 16,23’lük değişimi gördü. Ek olarak, Litecoin ve Ethereum’un aylık ortalama hacim değişimleri de negatif seyretti.

chart1

Binance, Bitcoin’in ticaret hakimiyetinin 2019’un başı ile karşılaştırıldığında oldukça yüksek seviyelerde, yüzde 40’ın üstünde kaldığını da belirtiyor.

Öte yandan, Bitcoin’in piyasa hakimiyeti Ekim ayında yüzde 65-70 seviyesinde kaldı. Borsaya göre, Bitcoin’in ticaret hakimiyeti bir süre boyunca bir platformdaki toplam spot hacmine bağlı olarak BTC ile baz döviz cinsi olarak Bitcoin alım satımından gelen birim katkıyı temsil ediyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar