Yükleniyor...

Bir Kripto Para Borsası Daha Hacklendi!

Vietnam merkezli bir kripto para borsası olan VinDAX saldırıya uğradı ve en az 500 bin dolar değerinde kripto para birimi çalındı.

Bir Kripto Para Borsası Daha Hacklendi VinDAX

Vietnam merkezli bir kripto para borsası olan VinDAX saldırıya uğradı ve en az 500 bin dolar değerinde kripto para birimi çalındı. VinDAX’ın resmi Telegram kanalının yöneticisi “VindaXSupport” tarafından hack saldırısı onaylandı ve borsanın yarım milyon dolar değerinde kripto parayı kaybettiği açıklandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Konuya hakim bir kaynak tarafından paylaşılan bilgilere göre borsa saldırıda 23 kripto para birimindeki fonlarını kaybetti. Bir borsa yöneticisi daha fazla bilgi paylaşmayı reddeti ve “Ayrıntıları belirtmeden bu saldırıdaki tüm zararları karşıladık.” açıklamasında bulundu.

VinDAX, Launchpad platformu üzerinden az bilinen Blockchain projelerinin token satışlarını yürütüyor. Halen Blockchain projesi MyFie için platformda devam eden bir token satışı var. Ayrıca platformda satışı planlanan en az 5 token satışı daha var.

Geçtiğimiz ay 390 binden fazla ziyaretçiye hizmet veren VinDAX’ın web analitik şirketi SimilarWeb’e göre kullanıcıların çoğunluğu Hindistanlı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x