Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Bir Kripto Para Borsası Daha Hacklendi!

Bir Kripto Para Borsası Daha Hacklendi!

ABONE OL:google-news

Vietnam merkezli bir kripto para borsası olan VinDAX saldırıya uğradı ve en az 500 bin dolar değerinde kripto para birimi çalındı. VinDAX’ın resmi Telegram kanalının yöneticisi “VindaXSupport” tarafından hack saldırısı onaylandı ve borsanın yarım milyon dolar değerinde kripto parayı kaybettiği açıklandı.

Konuya hakim bir kaynak tarafından paylaşılan bilgilere göre borsa saldırıda 23 kripto para birimindeki fonlarını kaybetti. Bir borsa yöneticisi daha fazla bilgi paylaşmayı reddeti ve “Ayrıntıları belirtmeden bu saldırıdaki tüm zararları karşıladık.” açıklamasında bulundu.

VinDAX, Launchpad platformu üzerinden az bilinen Blockchain projelerinin token satışlarını yürütüyor. Halen Blockchain projesi MyFie için platformda devam eden bir token satışı var. Ayrıca platformda satışı planlanan en az 5 token satışı daha var.

Geçtiğimiz ay 390 binden fazla ziyaretçiye hizmet veren VinDAX’ın web analitik şirketi SimilarWeb’e göre kullanıcıların çoğunluğu Hindistanlı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar