Anasayfa Bitcoin (BTC) Bitcoin'in Düşmesi Sonrası Peter Schiff'ten Açıklama: Dump için Hazır Olun!

Bitcoin’in Düşmesi Sonrası Peter Schiff’ten Açıklama: Dump için Hazır Olun!

Bitcoin düşmanı Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Bitcoin fiyatlarındaki son düşüş hakkında yorumda bulundu. Schiff’e göre, pump nihayet sona erdi ve dump için hazır olunmalı.

Bitcoin Kritik Seviyenin Altına Düştü

CoinMarketCap’in verilerine göre Bitcoin son 24 saatte yüzde 4,65 değer kaybı ile haberi hazırladığımız sırada 8.816,87 dolardan işlem görüyor. Günlerdir ayılar Bitcoin’in 8.900 doların altına düşmesi için gayret gösteriyorlardı ki nitekim fiyat istedikleri gibi hareket ediyor.

Piyasa analisti Jim Wyckoff, geçtiğimiz günlerde Bitcoin fiyatında aşağı yönlü önemli bir hareket görülebileceği öngörüsünde bulunmuştu. Tam da Wyckoff’un öngördüğü gibi fiyat aşağı yönlü hareket ediyor. Şimdi, boğalar daha fazla acı çekecek gibi görünüyor, en azından kısa vadede.

“En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Avatar
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları