Yükleniyor...

Binance Resmen Japonya Pazarında!

Binance, satın aldığı Sakura Exchange Bitcoin'i (SEBC) isim değişikliğine götürerek Binance Japan olarak hizmete sokuyor.

Binance Japan

Binance, satın aldığı Sakura Exchange Bitcoin’i (SEBC) isim değişikliğine götürerek Binance Japan olarak hizmete sokuyor.

Japonya’daki yerel basına düşen haberlere göre Binance, Japonya’daki hizmetlerini yeniden başlatmayı planlıyor. Geçtiğimiz yılın kasım ayında Japonya merkezli borsa SEBC’i satın alan Binance, borsanın ismini Binance Japan olarak değiştirecek. Binance Japan’ın hizmetlerini bu yılın haziran ayında başlatması planlanıyor.

Binance, Japonya Ayağını Hizmete Sokacak

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance, Japonya merkezli kripto borsası Sakura Exchange Bitcoin’i (SEBC) satın almıştı. Düzenlenmiş borsa olan SEBC, Binance’in Japonya’ya yayılma politikasının bir parçası oldu. Son olarak Binance, SEBC’i kapatma ve Binance Japan olarak yeniden başlatma kararı aldı.

SEBC’in hizmetlerini 31 Mayıs tarihinde sonlandıracağı aktarıldı. Bu nedenle borsa, kullanıcılarının 28 Mayıs’a kadar varlıklarını borsadan çekmesini talep etti. 5 Haziran’dan sonra, SEBC’te kalan kullanıcı varlıkları otomatik olarak Japon yenine dönüştürülecek. Bu varlıklar, kullanıcıların banka hesaplarına otomatik olarak gönderilecek.

SEBC’in Binance Japan olarak yeniden piyasaya çıkması ise bu yılın haziran ayında gerçekleşecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x