Yükleniyor...

Binance Resmen Japonya Pazarında!

Binance, satın aldığı Sakura Exchange Bitcoin'i (SEBC) isim değişikliğine götürerek Binance Japan olarak hizmete sokuyor.

Binance

Binance, satın aldığı Sakura Exchange Bitcoin’i (SEBC) isim değişikliğine götürerek Binance Japan olarak hizmete sokuyor.

Japonya’daki yerel basına düşen haberlere göre Binance, Japonya’daki hizmetlerini yeniden başlatmayı planlıyor. Geçtiğimiz yılın kasım ayında Japonya merkezli borsa SEBC’i satın alan Binance, borsanın ismini Binance Japan olarak değiştirecek. Binance Japan’ın hizmetlerini bu yılın haziran ayında başlatması planlanıyor.

Binance, Japonya Ayağını Hizmete Sokacak

Binance, Japonya merkezli kripto borsası Sakura Exchange Bitcoin’i (SEBC) satın almıştı. Düzenlenmiş borsa olan SEBC, Binance’in Japonya’ya yayılma politikasının bir parçası oldu. Son olarak Binance, SEBC’i kapatma ve Binance Japan olarak yeniden başlatma kararı aldı.

SEBC’in hizmetlerini 31 Mayıs tarihinde sonlandıracağı aktarıldı. Bu nedenle borsa, kullanıcılarının 28 Mayıs’a kadar varlıklarını borsadan çekmesini talep etti. 5 Haziran’dan sonra, SEBC’te kalan kullanıcı varlıkları otomatik olarak Japon yenine dönüştürülecek. Bu varlıklar, kullanıcıların banka hesaplarına otomatik olarak gönderilecek.

SEBC’in Binance Japan olarak yeniden piyasaya çıkması ise bu yılın haziran ayında gerçekleşecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner