Yükleniyor...

Binance Rus Rublesi Çiftlerini Borsaya Ekledi

Kripto para borsası Binance, Rus Rublesi’ni destekleme kararının ardından şimdi de Rus Rublesi çiftleri ekledi.

Binance Rus Rublesi Çiftlerini Borsaya Ekledi

Kripto para borsası Binance, Rus Rublesi’ni destekleme kararının ardından şimdi de Rus Rublesi çiftleri ekledi. Bugün Rus Rublesi ile alım satımlar başlayacak. Bununla beraber borsanın yakın zamanda Türk Lirası çiftlerini de sisteme dahil etmesi bekleniyor.

Borsadan gelen açıklamaya göre TSİ 16.00’dan itibaren kullanıcılar BNB/RUB, BTC/RUB, ETH/RUB ve XRP/RUB çiftleri ile işlem yapabilecek. Borsanın bu hamlesi sayesinde artık Rusya’daki kullanıcılar Bitcoin, Binance Coin, Ethereum ve XRP’yi alıp satmak için kendi para birimlerini kullanabilecekler.

Binance İçin Sırada Türk Lirası mı Var?

Rus Rublesi’nin Binance’e eklenmesinden 1 ay sonra çiftler kullanıma açıldı. Aynı adım Türk Lirası için de bekleniyor. Konuyla alakalı olarak İstanbul’da geçtiğimiz ay açıklama yapan Borsanın CEO’su Changpeng Zhao, Türk Lirası çiftlerinin de yakın zamanda ekleneceğini ifade etmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner