Binance, Singapur'daki Platformunu Kapatıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Binance, Singapur’daki Platformunu Kapatıyor

Binance Singapur, bir kripto para borsası işletmek için lisans başvurusunu geri çekti ve 13 Şubat'a kadar ticaret platformunu da kapatacak.

binancee

Binance Singapur, bir kripto para borsası işletmek için lisans başvurusunu geri çekti ve 13 Şubat’a kadar ticaret platformunu da kapatacak.

Binance Singapore kullanıcıları, platform faaliyetlerini durdurduğunda hangi adımları atmaları gerektiği konusunda e-posta yoluyla bilgilendirilecek. Şirket, e-postayla gönderilen bir açıklamada, Binance Singapur platformunda kayıtların, kripto para ve para yatırma işlemlerinin ve ticaretin derhal kapatılacağını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance Singapur CEO’su Richard Teng, şunları söyledi:

“Kullanıcılarımızı her zaman ilk sıraya koyduk, bu nedenle Binance.sg’yi kapatma kararımız hafife alınmadı. Acil önceliğimiz, Singapur’daki kullanıcılarımızın varlıklarını diğer cüzdanlara veya diğer üçüncü taraf hizmetlerine geçirmelerine yardımcı olmaktır.”

Binance Singapur, Singapur Para Otoritesine (MAS) kripto sağlama lisansı için başvuran yaklaşık 170 şirket arasındaydı. Şirket, lisanslama sürecinde geçici bir muafiyet kapsamında faaliyet gösteriyordu. Şirket, şehir devletindeki operasyonlarının artık kuluçka programları, blockchain eğitimi ve yatırımları içeren girişimlerle bir blockchain inovasyon merkezi haline geleceğini söyledi. Geçen hafta Binance Singapur, bölgesel bir özel menkul kıymetler borsası olan Hg Exchange’e yatırım yaptı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x