Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin 12 Aralık 2021

CoinGecko verilerine göre en çok aranan 5 token sırasıyla Defi For You (DFY), Gala (GALA), Binance Coin (BNB), Smooth Love Potion (SLP) ve Polygon (MATIC) oldu.

coingecko en cok aranan

CoinGecko verilerine göre en çok aranan 5 token sırasıyla Defi For You (DFY), Gala (GALA), Binance Coin (BNB), Smooth Love Potion (SLP) ve Polygon (MATIC) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Defi For You (DFY)
  • Gala (GALA)
  • Binance Coin (BNB)
  • Smooth Love Potion (SLP)
  • Polygon (MATIC)

Defi For You (DFY): DeFi For You, Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş, eşler arası bir NFT ticareti ve kripto kredisi platformudur. Kullanıcıların NFT’leri bir P2P kredisi için teminat olarak kullanmalarına olanak tanır. Defi For You, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte %11 oranında yükselişe geçerek 0,052177 dolardan işlem gördü ve en çok aranan altcoinler arasında yerini aldı.

Gala (GALA): Blockchain oyunlarından oluşan, ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir GameFi platformu olan Gala Games, tek bir oyun değil, daha çok eğlenceyi önceleyen ve arka planda blockchain olan bir dizi farklı oyun sunar. CoinGecko verilerine göre en çok aranan coinler arasında yer alan Gala, yazı yazıldığı sırada %13.6 oranında yükselişe geçerek 0,590650 dolardan işlem gördü.

Binance Coin (BNB): Binance kripto para değişim borsasının çıkardığı bir kripto para birimidir. Binance Coin (BNB) ERC-20 tabanlı bir kripto para birimi olarak çıkarılmıştır, fakat daha sonra Binance kendi zincirini kurmuş ve BEP2 tabanlı bir alt yapıya geçmiştir. Mevcut ERC20 tokenlar yakılarak BEP2 tokenları haline getirilmektedir. CoinGecko verilerine göre en çok aranan coinler arasında yer alan Binance Coin, yazı yazıldığı sırada %2.4 oranında yükselişe geçerek 567,81 dolardan değer gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner