Yükleniyor...

Binance Smart Chain, Yeni Fee Yakma Mekanizmasını Tanıttı

Binance Smart Chain için BEP-95 adlı bir yeni bir yakım mekanizması tanıtıldı.

binance smart chain yeni fee yakma mekanizmasini tanitti

Binance Smart Chain için BEP-95 adlı bir yeni bir yakım mekanizması tanıtıldı. Ethereum ağında kullanılana benzer bir fee yakım sistemi sunacak olan bu mekanizma, BNB’yi daha değerli kılmayı ve yakım sürecini hızlandırmayı amaçlıyor. 

BSC’nin yeni yakım mekanizması BEP-95, Binance Chain Github’da tanıtıldı. Mekanizmanın iki temel amacı bulunuyor: Bunlar, BNB’nin yakım sürecini hızlandırarak tokenı daha değerli kılmak ve ağın merkezi yapıdan uzaklaştırılması. Yeni mekanizma, doğrulayıcılara dağıtılan sabit feenin yakılması ve yönetilebilir bir yanma oranı getiriyor. 

Bu mekanizma ile BNB’nin yakım süreci önemli ölçüde artacak ve bu da BNB’nin değerini olumlu ölçüde etkileyecek. Bilindiği gibi Ethereum’un son güncellemesinin ağa getirdiği deflasyonist yapı, tabii ki piyasadaki genel olumlu yapıya ek olarak, fiyatta kayda değer bir artışa neden oldu. 

Ağın güncellemeyi kabul etmesi durumunda “burnRatio” parametresi ağa tanıtılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner