Yükleniyor...

Will Smith’in Oğlu Jaden Smith de Kripto Dünyasına mı Giriyor?

Jaden Smith, üst üste iki tweeti ile kripto para dünyasına katılan ünlüler listesine girdiğini duyurdu.

Jadensmith

Jaden Smith, üst üste iki tweeti ile kripto para dünyasına katılan ünlüler listesine girdiğini duyurdu.

Rapçi, Hollywood aktörü ve mega yıldızı Will Smith’in oğlu Jaden Smith, “Web3” tweeti atmasının ardından bu sefer de “ETH” şeklinde gizemli bir tweet attı.

Bu iki tweet’in arkasındaki amaç açıklanmadı. Ancak büyük olasılıkla iki endüstrinin artan popülaritesine bağlı. Ethereum’un yeni ATH’ye ulaşması ünlü rapçinin dikkatini çekmiş olabilir.

Kriptoyla ilgili her iki tweet de izleyiciler tarafından sıcak bir şekilde karşılandı ve Twitter’da çok fazla beğeni, retweet topladı. Web3 tweetinin yorum bölümünde Jaden bir NFT’ye sahip olduğunu söyledi.

Bitcoin, DeFi ve NFT endüstrilerinin hızla yayılmasıyla birlikte birçok ünlü isim kripto para birimlerini ve blokzinciri teknolojilerini araştırıyor. Önemli yatırım getirileri sağlamanın yanı sıra, dijital varlık teknolojileri gelecekte bankacılık, finans ve sanat sektörlerini potansiyel olarak değiştirebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner