Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Binance, Türk Kripto Para Borsası ile Ortaklık Kurdu!

Binance, Türk Kripto Para Borsası ile Ortaklık Kurdu!

ABONE OL:google-news

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Türk girişimciler tarafından kurulan Londra merkezli kripto para şirketi Koinal ile ortaklık kurdu. Binance, ortaklık sayesinde yeni bir itibari para kanalına kavuşmuş durumda.

Dev borsa tarafından bugün yapılan duyuruya göre kullanıcılar Koinal ile yapılan iş birliği sayesinde Bitcoin, Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Ripple’ı (XRP) banka transferlerinin yanı sıra hem Visa hem de MasterCard debit kartlarıyla satın alabilecekler.

Binance CEO’su Changpeng Zhao yaptığı açıklama ile hamlenin kripto parayı daha da yaygınlaştırmayı hedeflediğini belirtti. Binance, daha önce Koinal’a benzer şekilde itibari para kanalları için Simplex, Paxos ve TrustToken’la ortaklık kurmuştu.

Koinal aracılığıyla gerçekleştirilecek işlemlerde yüzde 2,5 oranında komisyon uygulanacak. Bu oran Simplex ve diğer benzeri hizmetlere göre epey rekabetçi ve ortalama işlem süresinin 5-20 dakika olması son derece ilgi çekici duruyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar