Yükleniyor...

Binance, Türk Kripto Para Borsası ile Ortaklık Kurdu!

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Türk girişimciler tarafından kurulan Londra merkezli kripto para şirketi Koinal ile ortaklık kurdu.

Binance Türk Kripto Para Borsası ile Ortaklık Kurdu

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Türk girişimciler tarafından kurulan Londra merkezli kripto para şirketi Koinal ile ortaklık kurdu. Binance, ortaklık sayesinde yeni bir itibari para kanalına kavuşmuş durumda.

Dev borsa tarafından bugün yapılan duyuruya göre kullanıcılar Koinal ile yapılan iş birliği sayesinde Bitcoin, Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Ripple’ı (XRP) banka transferlerinin yanı sıra hem Visa hem de MasterCard debit kartlarıyla satın alabilecekler.

Binance CEO’su Changpeng Zhao yaptığı açıklama ile hamlenin kripto parayı daha da yaygınlaştırmayı hedeflediğini belirtti. Binance, daha önce Koinal’a benzer şekilde itibari para kanalları için Simplex, Paxos ve TrustToken’la ortaklık kurmuştu.

Koinal aracılığıyla gerçekleştirilecek işlemlerde yüzde 2,5 oranında komisyon uygulanacak. Bu oran Simplex ve diğer benzeri hizmetlere göre epey rekabetçi ve ortalama işlem süresinin 5-20 dakika olması son derece ilgi çekici duruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner