Anasayfa Borsalar Binance, Türk Kripto Para Borsası ile Ortaklık Kurdu!

Binance, Türk Kripto Para Borsası ile Ortaklık Kurdu!

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Türk girişimciler tarafından kurulan Londra merkezli kripto para şirketi Koinal ile ortaklık kurdu. Binance, ortaklık sayesinde yeni bir itibari para kanalına kavuşmuş durumda.

Dev borsa tarafından bugün yapılan duyuruya göre kullanıcılar Koinal ile yapılan iş birliği sayesinde Bitcoin, Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Ripple’ı (XRP) banka transferlerinin yanı sıra hem Visa hem de MasterCard debit kartlarıyla satın alabilecekler.

Binance CEO’su Changpeng Zhao yaptığı açıklama ile hamlenin kripto parayı daha da yaygınlaştırmayı hedeflediğini belirtti. Binance, daha önce Koinal’a benzer şekilde itibari para kanalları için Simplex, Paxos ve TrustToken’la ortaklık kurmuştu.

Koinal aracılığıyla gerçekleştirilecek işlemlerde yüzde 2,5 oranında komisyon uygulanacak. Bu oran Simplex ve diğer benzeri hizmetlere göre epey rekabetçi ve ortalama işlem süresinin 5-20 dakika olması son derece ilgi çekici duruyor.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları