Anasayfa Borsalar Binance'tan Türk Yatırımcıları Sevindiren Haber! Türk Lirası Desteği Geldi!

Binance’tan Türk Yatırımcıları Sevindiren Haber! Türk Lirası Desteği Geldi!

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’tan Türk yatırımcıları sevindiren bir haber geldi. Borsa tarafından bugün yapılan duyuruyla, markette işlem gören dijital varlıkların fiyatlarına Türk Lirası desteğinin geldiği açıklandı.

Artık herhangi bir kripto para birimiyle ilgili işlem yaparken fiyatı doğrudan Türk Lirası türünden görüntüleyebilir, alış-satış emirlerinizi varlığın fiyatının Türk Lirası karşılığını görerek girebilirsiniz.

Kripto para borsası bugün erken saatlerde marj ticaretini tüm kullanıcılarının kullanımına açtı. Binance’ın marj ticareti ile BNB/BTC, BNB/USD, BTC/USDT, ETH/BTC, ETH/USDT, TRX/BTC, TRX/USDT, XRP/BTC ve XRP/USDT işlem çiftlerinde hem long hem de short pozisyonlar açılarak marj işlemleri yapılabiliyor.

Şu an için 3 katına kadar kaldıraca izin veriliyor. BTC işlemlerinde minimum işlem büyüklüğü ise 0.0001 BTC.

“En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Avatar
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
49.072,810.55%