Anasayfa Borsalar Binance'tan Türk Yatırımcıları Sevindiren Haber! Türk Lirası Desteği Geldi!

Binance’tan Türk Yatırımcıları Sevindiren Haber! Türk Lirası Desteği Geldi!

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’tan Türk yatırımcıları sevindiren bir haber geldi. Borsa tarafından bugün yapılan duyuruyla, markette işlem gören dijital varlıkların fiyatlarına Türk Lirası desteğinin geldiği açıklandı.

Artık herhangi bir kripto para birimiyle ilgili işlem yaparken fiyatı doğrudan Türk Lirası türünden görüntüleyebilir, alış-satış emirlerinizi varlığın fiyatının Türk Lirası karşılığını görerek girebilirsiniz.

Kripto para borsası bugün erken saatlerde marj ticaretini tüm kullanıcılarının kullanımına açtı. Binance’ın marj ticareti ile BNB/BTC, BNB/USD, BTC/USDT, ETH/BTC, ETH/USDT, TRX/BTC, TRX/USDT, XRP/BTC ve XRP/USDT işlem çiftlerinde hem long hem de short pozisyonlar açılarak marj işlemleri yapılabiliyor.

Şu an için 3 katına kadar kaldıraca izin veriliyor. BTC işlemlerinde minimum işlem büyüklüğü ise 0.0001 BTC.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları