Yükleniyor...

Binance US, Ethereum Ticaretinden İşlem Ücreti Kesmeyecek

Kripto para borsası Binance'ın ABD kolu Binance US, Ethereum (ETH) spot işlemlerinde alım satım ücretlerini kaldırdığını duyurdu.

Binance US Ethereum Ticaretinden Islem Ucreti Kesmeyecek

Kripto para borsası Binance’ın ABD kolu Binance US, Ethereum (ETH) spot işlemlerinde alım satım ücretlerini kaldırdığını duyurdu.

Kripto para piyasasında ayı trendinin devam etmesi, borsaların yatırımcı çekmek için yeni planlar yapmasına yol açtı. Geçen seneden beri yatırımlarını koruyanlar, son zamanlarda neredeyse yüzde 80’lik bir kayıp yaşadı. Bu durumda yatırımcılar, kripto para piyasasına yeni bir giriş yapmaktan çekinir oldu. Kripto borsalarında hacmin düşmesi ve likiditenin azalması, dikkat çekti. Bu duruma karşı borsalar, yatırımcıları çekmek için çeşitli çalışmalar yürütmeye başladılar. Launchpad projeleri, vadeli işlemler, yeni listelemeler bunlara örnek gösteriliyor. Son olarak Binance, Bitcoin için uyguladığı sıfır işlem ücreti modelini Ethereum’a da taşıdı.

Binance US, Ethereum için Sıfır İşlem Ücreti Modelini Başlattı

ABD tarafına hizmet veren Binance US, Ethereum (ETH) spot işlemlerinde sıfır işlem ücreti modelini başlattı.

Borsa bugün yaptığı açıklamada, Binance.US’nin tüm yeni ve mevcut kullanıcılarının ETH/USD, ETH/USDT, ETH/USDC ve ETH/BUSD olmak üzere dört çiftte Ethereum alım satımı için ücret ödemeyeceğini duyurdu.

Binance.US CEO’su ve başkanı Brian Shroder yaptığı açıklamada, şunlara yer verdi:

“Önce BTC’de şimdi de ETH’de ücretleri kaldırarak, kriptoda düşük ücretli lider konumumuzu daha da sağlamlaştırıyor, tüketicilerin diğer platformlarda ödediği yüksek ücretler konusunda farkındalık yaratıyor ve daha büyük ekosisteme olan güvenin yeniden tesis edilmesine yardımcı oluyoruz”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x