Yükleniyor...

DeFi Protokolü Perennial, 12 Milyon Dolarlık Fon Topladı

DeFi protokolü Perennial, düzenlenen finansman turunda 12 milyon dolar topladı.

defi protokolu

DeFi protokolü Perennial, düzenlenen finansman turunda 12 milyon dolar topladı.

Finansman turu, Polychain Capital, Variant, Archetype, Coinbase Ventures, Scalar Capital, Robot Ventures ve diğer katılımcılar tarafından yönetildi.

DeFi Protokolü Perennial’in Mainnet’i Başlatıldı

Perennial Kevin Britz ve Arjun Rao tarafından ortaklaşa kuruldu. İkili daha önce 2017 yılında Coinbase tarafından satın alınan Astro Wallet’ı kurdu. Briztz ve Rao, hala Coinbase için danışman olarak görev alıyor.

Britz, şunları söyledi:

“Perennial, süper basit bir trade deneyimi, likidite sağlamak için esnek, sermaye açısından verimli bir model ve DeFi türevlerini oluşturmayı kolaylaştıran bir türev protokolüdür”

Mainnet lansmanı, başlangıç olarak long-ether, short-ether and long-squeeth snuuyor.

Blitz devam etti:

“Bu yalnızca başlangıç. Perennial, daha fazla trade’e açık pazarlar, Layer 2’ler üzerinde bir ekosistem oluşumu ve mekanizma tasarımı iyileştirmeleri de dahil olmak üzere planlanmış bir yol haritasına sahip”

Fonların hisse senedi mi yoksa token turu yoluyla mı toplandığı ise belirtilmedi. Britz, şu anda Perennial protokolünün bir token’ı bulunmadığını ifade etti.

Britz şu anda protokolde kaç kişinin çalıştığına dair bir açıklama yapmaktan kaçındı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner