Yükleniyor...

Binance US, Para Çekme Sorunları Hakkında Konuştu

Binance.

Binance US 1

Binance.US, müşterilerine bankacılık ortaklarıyla çalıştıktan sonra ABD doları çekme sorunlarını çözdüğünü bildirdi, ancak bu sürecin uzun sürmeyebileceği konusunda uyardı.

Binance US, 9 Haziran’da dolar mevduatlarını askıya aldı ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden savaşının ortasında, müşterilerine fiat para çekme kanallarının durdurulacağını bildirdi. Binance’in bağımsız olduğu bildirilen yan kuruluşu Binance US, 22 Haziran’da yaptığı bir güncellemede müşterilerine sisteminin tamamen çalışır durumda olduğunu ve USD para çekme taleplerinin normal beş iş günü geri dönüş sürelerine geri dönmesinin beklendiğini söyledi.

‘Çözüm Süreci Problem Yaratabilir’

Binance US en son yaptığı açıklamada, para çekme girişiminde başarısız olan tüm müşterileri “sistemlerimiz tam olarak çalışır durumda kaldığı için” isteklerini yeniden göndermeye davet etti. Ancak bu çözüm aşamasının kalıcı olmayabileceği konusunda uyarılarda bulundu. Son günlerde sık sık tartışmalara konu olan Binance US, yaptığı açıklama sonrası ilgi topladı.

Binance US konuyla ilgili şunları söyledi;

“USD çekme bugün platformda tam olarak çalışır durumda olsa da, bankacılık ortaklarımızın yakın gelecekte bu hizmeti sonlandırmasını bekliyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner