Yükleniyor...

Paribu’nun Desteklediği Feriye Açık Hava Sinema Günleri Başlıyor

Paribu'nun desteklediği Feriye Açık Hava Sinema Günleri, 16 Haziran ile 27 Eylül tarihleri arasında Feriye'de gerçekleşecek.

paribu acik hava sinema

Paribu’nun desteklediği Feriye Açık Hava Sinema Günleri, 16 Haziran ile 27 Eylül tarihleri arasında Feriye’de gerçekleşecek.

Paribu, kültür ve sanat alanında yürüttüğü iş birliklerine devam ediyor. Lider kripto borsası, şimdi de yeme içme grubu C-Paces’in bünyesindeki mekanlardan Feriye’ye uzanıyor. Paribu, Feriye’de gerçekleşecek olan Feriye Açık Hava Sinema Günleri’nin destekçisi oldu.

Feriye Açık Hava Sinema Günleri, 16 Haziran’da başlayacak. Etkinlikteki film gösterimleri 27 Eylül tarihine kadar belirli günlerde gerçekleştirilecek.

Paribu’nun Desteğiyle, Feriye Açık Hava Sinema Günleri Geliyor!

Paribu’nun kültür ve sanat desteklerinden bir yenisi olan Feriye Açık Hava Sinema Günleri, 16 Haziran ile 27 Eylül tarihleri arasında film gösterimleriyle başlayıyor.

Feriye Açık Hava Sinema Günleri, eylül ayına kadar belirli günlerde gerçekleşecek film gösterimleriyle, yaz boyu İstanbul’da sinemaseverlerin ilgisini çekecek.

Etkinlik, standart ve VIP seçeneklerden oluşan 250 kişilik bir alanda düzenlenecek. Yerli ve yabancı prodüksiyonların yer aldığı 14 filmin gösterim biletleri, 7 Haziran tarihinden itibaren feriye.com üzerinden satışa sunulacak.

Paribu’nun desteklediği Feriye Açık Hava Sinema Günleri, 16 Haziran’da Özel bir Hediye (The New Toy) ile başlıyor. Sinema etkinliğinde, sırasıyla The Doors ( 23 Haziran), Lelia’nın Kardeşleri (7 Temmuz), Cafe Society (14 Temmuz), Carol (26 Temmuz), Emily (4 Ağustos),  Jeux D’enfants (Cesaretin Var mı Aşka? – 9 Ağustos), Maybe I Do (Belki Evet Belki Hayır – 18 Ağustos), Decisions to Leave (Ayrılma Kararı – 25 Ağustos), The Wahale (Balina – 1 Eylül), Daliland (Dali Diyarı – 8 Eylül), Aftersun (Güneş Sonrası – 15 Eylül), La Belle Epoque (Yeni Baştan – 22 Eylül) ile devam edecek.

Feriye Açık Hava Sinema Günleri, etkinliği, 27 Eylül tarihinde Official Competition (Resmi Yarışma) film gösterimiyle tamamlayacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner