Yükleniyor...

Binance, USDC ve Diğer Stablecoin’ler İçin Desteği Sonlandıracak

Binance, BUSD'ye öncelik vermek için USDC, USDP ve TUSD stablecoin desteğini sonlandıracağını duyurdu.

binance 1

Binance, BUSD’ye öncelik vermek için USDC, USDP ve TUSD stablecoin desteğini sonlandıracağını duyurdu.

Şirket bugün gerçekleştirdiği açıklamada, “likiditeyi ve sermaye verimliliğini artırmak maksadıyla” 29 Eylül’de başlayacak bir “BUSD Auto-Conversion”u duyurdu.

Binance, USDC Desteğini Sonlandırıyor

Binance, kullanıcıların mevcut bakiyeleri ve USDC, USDP ve TUSD stablecoin’lerinin 1:1 oranında BUSD’ye çevrilmesini sağlayacak hamlesini duyurdu. USDC, toplam arz açısından en büyük ikinci stablecoin olma özelliğini taşıyor.

Binance, BUSD, USDT, Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto para birimlerine karşı bu üç stablecoin için işlem çiftlerini sonlandıracak. Stablecoin-stablecoin çiftleri 26 Eylül’de kapanırken, stablecoin-kripto çiftleri ise 29 Eylül’de kapatılacak.

Duyuru, Binance’in BUSD’ye daha fazla önem vereceğini gösteriyor. Hamleyle birlikte BUSD’nin pazar payının daha fazla genişleyeceği tahmin ediliyor.

“Her bir ilgili ticaret çiftinde alım satım işlemleri durduktan sonra, bekleyen tüm alım satım emirleri otomatik bir biçimde kaldırılacaktır. Kullanıcılar daha sonra ilgili BUSD alım satım çiftlerindeki varlıkları swap yapabilir”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner