Yükleniyor...

DappRadar, Cardano’yu Desteklediğini Duyurdu

DappRadar, Cardano blokzincirini desteklemeye başladığını açıkladı.

dappradar

DappRadar, Cardano blokzincirini desteklemeye başladığını açıkladı.

Litvanya merkezli DappRadar, Cardano üzerinde çalışan geliştiricileri, sözleşmelerini sunmaya çağırdı.

DappRadar, Cardano Destekliyor

DappRadar, geçtiğimiz Aralık ayında mevcut topluluğunu ödüllendirmek için üretilen RADAR isimli ERC-20 tokenını duyurdu. İlk arzın %10’u, kullanıcılara ve ortaklara airdrop olarak verildi.

Bu token’lar kullanıcıların mağazayı zenginleştirebilecek yeni merkeziyetsiz uygulamaları keşfetmesi nedeniyle ödül olarak verildi.

RADAR isimli tokenın ön satışının olmaması, varlığı diğer tüm kripto para projelerinden ayıran önemli bir etmen oldu. DappRadar’ın CEO’su Skirmantas Januskas, şirketin kullanıcıları adil bir biçimde ödüllendirmek istediğini ifade etti.

DappRadar, şu anda 30 farklı protokolde 10.000’den fazla dApp’i izliyor. En büyük uygulama mağazasının bir milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor.

DefiLlama’nın verilerine göre, Cardano tabanlı merkeziyetsiz finans uygulamalarının kilitli toplamda değeri 88.46 milyon dolar seviyesinde yer alıyor. Bu alanda Cardano blokzinciri 29. sırada yer alıyor.

Mark Cuban, kısa bir süre önce Cardano’nun akıllı sözleşmeleri başlatmasının herhangi bir etki yaratmadığını ifade etmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner