Yükleniyor...
Sponsored

Binance’den Tether Hakkında Açıklama

Binance, dün BUSD'ye öncelik vermek için USDC, USDP ve TUSD stablecoin desteğini sonlandıracağını duyurdu.

Binanceden Tether Hakkinda Aciklama

Binance, dün BUSD’ye öncelik vermek için USDC, USDP ve TUSD stablecoin desteğini sonlandıracağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto borsası, bu ay USDC ve diğer iki stablecoin için alım satım desteğini durduracağını açıkladıktan sonra Cointelegraph‘ın sorularına yanıt verdi.

Binance: USDT’yi BUSD’ye Dönüştürme Planımız Yok

Binance, kullanıcıların mevcut bakiyeleri ve USDC, USDP ve TUSD stablecoin’lerinin 1:1 oranında BUSD’ye çevrilmesini sağlayacak hamlesini duyurdu.

Kripto borsası, şu anda Tether’i (USDT) Binance USD’ye (BUSD) otomatik dönüştürme planı olmadığını doğruladı, ancak bunun değişebileceğini belirtti. Ayrıca, hareketin kullanıcılar için likidite ve sermaye verimliliğini artırma kararı olduğunu söyledi.

binancee

USDT desteğini çekmek gibi bir planları olmadığını, ancak bunun değişebileceğini belirten bir Binance sözcüsü Cointelegraph‘a verdiği demeçte, otomatik dönüştürmenin ve USDC için çoğu ticaret hizmetini durdurmaya yönelik hareket geçici bir önlem olmadığını ve uygulanmaya devam edeceğini doğruladı.

Binance, şu anda platformda 1 milyar dolardan az USDC’ye yer veriyor. Buna karşılık diğer tüm borsalardan daha fazla, 4,9 milyar dolarlık USDT’ye sahip. Platformun hamlesiyle birlikte BUSD’nin pazar payının daha fazla genişleyeceği tahmin ediliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x