Yükleniyor...

Binance’ın Vadeli İşlem Platformuna Litecoin (LTC) Ekleniyor

Binance bugün, Litecoin yatırımcılarını sevindirecek yeni bir duyuru yaptı.

Binance Litecoin LTC

Binance bugün, Litecoin yatırımcılarını sevindirecek yeni bir duyuru yaptı. Şirketin resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre, Litecoin yatırımcıları artık Binance’ın vadeli işlem platformu Binance Futures’ta LTC ile vadeli işlem ticareti yapabilecekler.

Bundan birkaç ay önce kurulan Binance Futures, kısa süre içerisinde hızla büyüdü. Görünüşe göre bu büyüme ve geliştirme durmaksızın devam edecek. Son birkaç hafta içerisinde platforma Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve XRP eklendi. Binance ayrıca yalnızca bir gün önce EOS’un platforma ekleneceğiyle ilgili bir duyuru yapmıştı.

Binance’ın son hamlesiyle birlikte Binance Futures’ta Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin ve EOS ile vadeli işlem ticareti yapmak mümkün olacak. Litecoin yatırımcıların 9 Ocak TSİ 11:00’dan itibaren 75 kata kadar varan kaldıraç oranlarıyla işlem yapabilecekler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner