Yükleniyor...

Bloomberg Analistine Göre Bitcoin 2020’de Yükselişini Sürdürecek

ABD - İran geriliminin de desteğiyle Bitcoin'in son günlerde güçlü bir şekilde yükseldiği görüldü.

Bitcoin BTC

ABD – İran geriliminin de desteğiyle Bitcoin’in son günlerde güçlü bir şekilde yükseldiği görüldü. En büyük kripto para birimi kısa süre önce ardı ardına kritik direnç seviyelerini kırdı ve 8.500 dolara dayandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yakın zaman önce açıklama yapan Bloomberg analistlerinden Mike McGlone, Bitcoin fiyatının yükselmeye devam edeceğini söyledi. Bloomberg Intelligence’ın üst düzey emtia stratejisti olan Mike McGlone, sabit arzının ve artan benimsenmenin 2020’de Bitcoin’in büyümesini destekleyeceğini söyledi.

Analiste göre, artan altın fiyatları da muhtemelen Bitcoin fiyatını destekleyecek. Üst düzey piyasa analisti açıklamalarının devamında altın fiyatlarının 2020’de tırmanmaya devam edeceğini belirtirken, “Bitcoin’in de öyle” dedi.

Bitcoin için anahtar destek seviyesi olarak 6.000 doları işaret eden ve bu yıl önemli bir direnç seviyesi olarak 10.000 doları öngören McGlone’a göre, yıl içinde Bitcoin’in fiyat oynaklığı da azalmaya devam edecek. Öte yandan analiste göre, Bitcoin fiyatının bu yıl 2019’da görülen en yüksek seviye olan 13.800 dolar seviyesine yaklaşması daha olası. Ayrıca analist, Bitcoin’in 3.300 doların altına düşmesini ihtimal dahilinde olmadığını belirtiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x