Yükleniyor...

Binance Yeni Yatırım Aracını Duyurdu

Popüler kripto para borsalarından Binance, yeni yatırım aracı CMC ilk 10 ürün endeksini hizmete sunduğunu duyurdu.

Binance Yeni Yatirim Aracini Duyurdu

Popüler kripto para borsalarından Binance, yeni yatırım aracı CMC ilk 10 ürün endeksini hizmete sunduğunu duyurdu.

Kripto para yatırımları farklı modellerle şekillenmeye devam ediyor. Son olarak popüler borsalardan Binance, top 10 endeksli bir yatırım aracını hizmete sundu. Kripto para yatırımcılarında yaşanan artış, beraberinde binlerce kripto parayı da piyasaya getirdi. Salt yatırım yapmak isteyen yatırımcılar, artık yeni otomatik yatırım aracını kullanabilecek.

ilk10

Binance CoinMarketCap Endeks Serisini Başlatıyor

Binance, kripto veri sağlayıcısı CoinMarketCap (CMC) üzerinden çektiği bilgi akışıyla CMC Endeks Serisini başlatıyor. Bu seri, otomatik yatırım bölümünün yeni bir yatırım aracı olacak.

En iyi 10 eşit ağırlıklı endeks, piyasa değer sıralamasındaki ilk 10 ürünün verilerine göre şekilleniyor. Borsa tarafından yapılan duyuruya göre, bu yatırım aracının adı Eşit Ağırlıklı Endeks olacak. Her ay dengelenecek araç, yatırımcıların fiyat ve performans olarak verim almasını amaçlıyor.

endeksgrafigi

Kasım ayından itibaren kullanıcılarla buluşturulacak otomatik yatırım aracı, şimdiden yoğun ilgi topladı. Anlık CMC verilerine göre, sırasıyla şu ürünler ilk 10 içerisinde yer alıyor;

1- Bitcoin (BTC)
2- Ethereum (ETH)
3- Binance (BNB)
4- Ripple (XRP)
5- Cardano (ADA)
6- Solana (SOL)
7- Polygon (MATIC)
8- Polkadot (DOT)
9- Tron (TRX)
10- Avalanche (AVAX)

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner