Yükleniyor...

Binance’den Küresel Atak: XRP- EUR Çiftini Açan Binance, 180’den Fazla Fiat Para Vaat Ediyor

Kripto para borsası Binance, platformun en son fiat genişlemesinde altı kripto para birimine karşı Euro (EUR) ticareti sunacağını açıkladı.

binance 2020

Kripto para borsası Binance, platformun en son fiat genişlemesinde altı kripto para birimine karşı Euro (EUR) ticareti sunacağını açıkladı.

Binance Euro İşlem Çiftlerini Başlattı

3 Ocak’ta yayınlanan bir blog yazısında Binance, EUR çifti için işlemin aynı gün sabah 8’de başlayacağını doğruladı. Kullanıcılar Bitcoin (BTC), Eter (ETH), XRP ve Binance Coin’e (BNB) karşı EUR ticareti yapabilirler.

Binance ayrıca iki stablecoin’e karşı ticareti destekleyecek: Tether (USDT) ve kendi ABD doları destekli tokeni, Binance USD (BUSD).

Euro Sadece Binance Jersey İçin Geçerli Değil

Bu adım, Rus rublesi, Ukrayna Grivnası ve Kazakistan Tenge’si için aynı hizmetlerle birlikte ortaya çıkan Kasım ayında Euro cinsinden mevduat ve para çekme işlemlerinin eklenmesinden sonra geliyor. Aslında, borsa, geçtiğimiz Ocak ayında açılan yan kuruluşu Binance Jersey’de EUR ticaret çiftleri sunuyor.

En son sürümle birlikte, fiat para birimi Binance’in ana platformundaki yatırımcıların kullanımına sunulacak ve sadece ABD ortağı Binance US geride kalacak.

En son sürümle birlikte, bu para birimi ana Binance platformundaki kullanıcılar için geçerli olacak ve sadece ABD ortağı Binance US bunun dışında kalacak.

2 Ocak 2020 itibariyle Binance'de desteklenen fiat para birimi çiftleri. Kaynak: Binance
2 Ocak 2020 itibariyle Binance’de desteklenen fiat para birimi çiftleri. Kaynak: Binance

CZ “180’den Fazla” Fiat Para Birimi Vaat Ediyor

İkamet ülkesine bağlı olarak kullanıcılara farklı özgürlükler sunan Binance’in ortaya çıkmasına neden olan zorlu düzenleme varyasyonlarına rağmen yöneticiler gelecek konusunda son derece iyimserler.

Yeni yılı 2 Ocak’ta karşılayan bir başka gönderide, kripto para birimi çevrelerinde “CZ” olarak bilinen Binance CEO’su Changpeng Zhao, 2019’u bir kuruluş yılı olarak nitelendirdi. Önümüzdeki on iki ay için şirketin fiat planları hakkında CZ şunları söyledi:

2020 için anahtar hedeflerimizden biri kitlelere kripto getirmek. Bunun için 180’den fazla fiat para birimi için fiat-kripto ticaretini mümkün kılmayı amaçlıyoruz.

CZ, Binance’ın iktisap programının sektör üzerinde “önemli bir etkisi” olacak en az iki tane içeriği içereceğini de sözlerine ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner