Yükleniyor...

Binance’in Floki Inu’yu Listelemesi AiDoge Ön Satışına Yansıdı

Sürekli değişen kripto dünyasına uyum ve ‘meme’ yani mizah oluşturma deneyimi sağlayan AiDoge platformunun native token'ı AI, özellikle Binance borsasının Floki Inu’yu listelemesinin ardından ön plana çıktı.

AiDoge icerigi

Sürekli değişen kripto dünyasına uyum ve ‘meme’ yani mizah oluşturma deneyimi sağlayan AiDoge platformunun native token’ı AI, özellikle Binance borsasının Floki Inu’yu listelemesinin ardından ön plana çıktı.

SpongeBob (SPONGE), Pepe (PEPE) ve Floki Inu (FLOKI) gibi memecoin’lerin değerinde son dönemde görülen artış sebebiyle, yatırımcılar şu anda önemli büyüme potansiyeline sahip bir sonraki küçük sermayeli memecoin’i arıyor.

Hacim açısından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in de Floki Inu’yu listelemesiyle, AiDoge satın alma trendi yatırımcıların dikkatini çekti.

AiDoge Nedir?

AiDoge, kullanıcıların platformun gelişmiş yapay zeka teknolojisi aracılığıyla, kullanıcılar tarafından oluşturulan meme’leri (internet mizahı) paylaşmalarını ve oylamalarını sağlamak için kripto para birimini kullanan yenilikçi bir web3 platformu geliştiriyor.

Popüler ‘meme’ yani internet mizahı üreten sosyal medya platformunda yenilikçi üretken AI teknolojisini kullanan memecoin girişimi, AI token’ının dağıtımı yoluyla ilk yatırımcılardan 15 milyon doların üzerinde bir meblağı başarıyla güvence altına aldı.

Ön satışı hızla devam eden ve yatırımcıların ilgi gösterdiği memecoin AiDoge birçok özelliği ile de göze çarpıyor.

Bilindiği üzere kripto dünyasında etkileşimli ve güncel içeriğin önemi gün geçtikçe önem kazanıyor. Meme’lerin iletişim ve etkileşim için güçlü bir araç olduğu da aşikâr.

AiDoge’un Staking Programı

Platform, meme oluşturma kredileri satın almak için yerel Ai tokenini birincil para birimi olarak kullanıyor. AiDoge, staking yoluyla canlı bir topluluk oluşturuyor ve staker’lere kredi ödülleri veriyor. Ayrıca, meme’lerin paylaşılması için bir ‘feed’ sağlıyor. Halka açık duvar, en son topluluk tarafından oluşturulan meme’leri gösteriyor ve popüler yaratıcılara Ai tokenleri ile ödüllendirme yapılıyor.

Bu kamusal duvar, kullanıcıların geniş bir kitleye içerik gönderebilecekleri ve paylaşabilecekleri sanal bir alan olarak konumlandırılıyor.

Kullanıcılar meme oluşturmak için metin ipuçları sağlıyor. Yapay zekâ, girdiyi işleyerek ilgili ve etkileyici memeler oluşturuyor. Böylece meme oluşturma herkes tarafından erişilebilir hale geliyor.

AiDoge Oylama Mekanizması

Bu arada AiDoge’un oylama mekanizması da bulunuyor. AiDoge kullanıcılarının başkaları tarafından yaratılan meme’lere oy vermelerini sağlayan bu mekanizma en istisnai meme’lerin tanıtımını kolaylaştırıyor ve rekabetçi bir ortamı teşvik ediyor.

Öte yandan AiDoge (AI) token satın almak oldukça kolay. Kullanıcılar; ETH, USDT (ERC-20), BNB ve banka kartı işlemleri gibi çeşitli yollarla AI token’ı web sitesi üzerinden temin edebiliyorlar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner