Yükleniyor...

Charles Hoskinson: Bitcoin Ordinals, Cardano’ya Geçmeli

Charles Hoskinson, Cardano’nun Bitcoin Ordinals için ideal bir ekosistem olduğunu ve projeyi desteklediğini söyledi.

charles hoskinson cnn

Charles Hoskinson, Cardano’nun Bitcoin Ordinals için ideal bir ekosistem olduğunu ve projeyi desteklediğini söyledi. 

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, yakın zamanda gerçekleştirilen bir Youtube AMA oturumunda, Bitcoin blok zincirindeki bir yenilik olan Bitcoin Ordinals ile ilgili yorumlarda bulundu. Hoskinson, Cardano ekosisteminin Bitcoin Ordinals için daha uygun bir ortam olacağına olan inancını dile getirerek ağın üstün altyapısını ve yeteneklerini vurguladı. 

Hoskinson, Cardano Ekosistemini Övdü

Ordinals hakkındaki düşünceleri sorulan Hoskinson: “Cardano’ya geçmeliler, çok daha iyi bir ekosistemimiz var” ifadelerini kullandı. 

Hoskinson, gelişmiş teknolojik çerçevesi ve ölçeklenebilirliğe odaklanmasıyla Cardano’nun Bitcoin Ordinals’in genişletilmiş veri gereksinimlerini karşılamak için daha kapsamı bir çözüm sunduğuna inanıyor. 

Ordinals’in kullanıma sunulması ile birlikte Şubat ayında Bitcoin blok zincirinde büyük bir tıkanıklık yaşandı. Bu tıkanıklığın ardından bazı kullanıcılar, Ordinals projesinin faydalı blok alanını kapladığını ve daha yüksek ücretlere yol açtığını vurguladı. 

Hoskinson’ın Bitcoin Ordinals’ı Cardano ekosistemine entegre etme önerisi, blok zinciri teknolojisinin gelişimini ilerletme konusundaki kararlılığını yansıtıyor. Bunun yanı sıra Cardano’nun inovasyon ve ölçeklenebilirlik konusundaki itibarı göz önüne alındığında, Hoskinson’ın desteği kripto topluluğu içinde önemli bir ağırlık taşıyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner