Yükleniyor...

Binance’in yeni Launchpool’u Manta Network piyasayı salladı!

Binance'in bugün itibarıyla listelenen Launchpool'u Manta Network (MANTA) inanılmaz bir ilgi topladı.

Binance TRY

Binance‘in bugün itibarıyla listelenen Launchpool’u Manta Network (MANTA) inanılmaz bir ilgi topladı.

Binance, Paribu, MXC ve Gate.io gibi popüler kripto para borsalarında listelenen Binancein 44. Launchpool’u Manta Network (MANTA) son zamanlara damga vuran projeler arasında yer aldı. Özellikle de gerçekleştirdiği Airdrop ile pek çok kripto yatırımcısına iyi bir kazanç sunan MANTA piyasayı adeta kasıp kavurdu.

Yalnızca dört saat içinde 300 milyon dolar hacme ulaştı!

Yerel saat ile 13.00’te Binance’te listelenen MANTA çok kısa bir sürede 300 milyon dolar işlem hacmine ulaştı. Borsada 0,05 dolardan açılış yapan popüler coin, zirve fiyatı olarak 3,33 doları gördü. Şimdilerdeyse 2,43 dolardan işlem gören MANTA altcoin piyasasındaki hacmi sömürmeye devam ediyor. Ayrıca, 17.00’de Binance vadeli işlemlerine açılacak olan MANTA büyük bir yatırımcı kitlesi tarafından dört gözle bekleniyor.

Ekran Resmi 2024 01 18 16.09.59

Manta Network nedir?

Manta Network, Zero-Knowledge uygulamaları için tasarlanan modüler bir blokzincirdir. Ağ, Ethereum Sanal Makine (EVM) tabanlı ZK uygulamaları ve düşük maliyetli, kullanıcı dostu hizmetler sunmak isteyen dApp’ler adına ideal bir Katman-2 ekosistemi olan Manta Pacific’i içerir. Ayrıca Manta Network, ZK-as-a-Service ve Celestia’nın veri erişilebilirliğini kullanarak, ZK etkin uygulamalar için ideal bir ortam hazırlar.

MANTA coin nedir?

MANTA Coin, Manta Network ekosisteminin native yardımcı ve yönetim token’ıdır. Toplam arzı 1 milyar adet olan MANTA, ağ güvenliğini desteklemek, ağ kullanım ücretlerini ödemek ve ekosistem içinde çeşitli işlemlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MANTA token’ları, Manta Network’ün iki ana ağı olan Manta Pacific ve Manta Atlantic arasında köprü oluşturan Celer likidite havuzunda kilitleme ve kilidin açılması yoluyla kullanılır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner