Yükleniyor...

Justin Sun hareketlendi: 6 kripto parayı Binance’ten çekti!

Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, son 24 saatte Binance'ten toplam 4,47 milyon dolarlık çekim yaptı.

Justin Sun TRX

Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, son 24 saatte Binance’ten toplam 4,47 milyon dolarlık çekim yaptı.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), spot Bitcoin ETF’lerin onaylanması ve işleme başlamasıyla 42 bin 500 dolar seviyesine geriledi. Bu bölgede sakin bir hareketlilik sergileyen BTC, yatırımcı ilgisinin altcoin’lere kaymasına yol açtı. Yatırımcılar, birçok altcoin’de işlem yaparak portföylerini çeşitlendirmeye devam ediyor.

Yaptığı kripto yatırımlarıyla da ilgi gören Tron kurucusu Justin Sun, Binance borsasından 6 kripto para birimini cüzdanına çekti. Çekilen varlıklar arasında tanıdık isimler de yer alıyor.

Justin Sun’ın cüzdanında dikkat çeken hareketlilik

Justin Sun, toplam değeri 4,47 milyon dolar olan 6 kripto parayı Binance’ten çekti. Sun’ın hamlesi, olası yatırım yaptığı ve kişisel cüzdanına çektiği yönünde yorumlandı. Birçok kişi de likidite yaratmak için HTX’e taşıyacağı yönünde fikir paylaştı.

Kripto para piyasası, BTC etmenli bir belirsizlik yaşıyor. BTC, 42 bin 500 dolar seviyelerinde hareketlilik sergilerken, birçok altcoin’de BTC’nin hamlesini takip ediyor. BTC’de yükselişin kesilmesi, altcoin’leri de etkilese de bazı altcoin’lerin yükseliş yönlü ilerleyişi dikkat çekti.

Tüm bu süreçlerin ortasında Sun’ın kripto işlemleri dikkat çekti. Sun, Binance borsasından 10 bin AAVE (991 bin dolar), 100,1 bin BAND (168 bin dolar), 79.33 milyar SHIB (752 bin dolar), 1,7 milyon MANA (771 bin dolar), 27,16 milyar FLOKI (825 bin dolar) ve 61,2 bin LINK (963 bin dolar) çekti.

Bu varlıkları Binance’ten kişisel cüzdanına çeken Sun’ın sonraki hamlesi merak konusu oldu. Sun’ın çektiği 6 kripto para da yatırımcıların radarında yer alıyor. LINK haricindeki bu altcoin’ler, yükseliş yönlü ilerleyen altcoin piyasasında henüz beklentiyi karşılayamadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner