Binance’te En Çok Aranan 15 Kripto Para Birimi • Coinkolik
Yükleniyor...

Binance’te En Çok Aranan 15 Kripto Para Birimi

CryptoDiffer’dan alınan verilere göre, 3 Eylül tarihinde Binance aramalarında en popüler 5 coin sırasıyla; Binance Coin (BNB), Fantom (FTM), eCash (XEC), Cardano (ADA), Solana (SOL) oldu.

binance 1

CryptoDiffer’dan alınan verilere göre, 3 Eylül tarihinde Binance aramalarında en popüler 5 coin sırasıyla; Binance Coin (BNB), Fantom (FTM), eCash (XEC), Cardano (ADA), Solana (SOL) oldu. Bu sırayı Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC), Polkadot (DOT), Smooth Love Potion (SLP), Dogecoin (DOGE), BitTorrent (BTT), VeChain (VET), Tron (TRX), Avalanche (AVAX) ve Polygon (MATIC) izledi.

Binance platformunda işlem hacmi en yüksek coin %77 oranla Smooth Love Potion (SLP) olurken, %76 oranla Fantom (FTM) ikinci ve %52 oranla eCash (XEC) üçüncü sırada yer aldı. Bitcoin ise %8’le Binance’de en düşük hacme sahip kripto varlık oldu.

Binance Coin (BNB)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

24 saat içerisinde %0.5 oranında düşmesine rağmen listede ilk sırada yer alarak Binance platformundaki en popüler coin olan Binance Coin’in platformdaki hacim oranı %44’tür.

Fantom (FTM)

Binance’de en popüler aramalarda ikinci sırada yer alan Fantom’un fiyatı 24 saatte %4.1 oranında arttığı gözlendi. Binance platformundaki hacim oranı %76’dır.

eCash (XEC)

Açıklanan verilere göre üçüncü sırada yer alan eCash, 24 saat içerisinde %32.2 oranında yükselerek listedeki en çok yükselen coin oldu. eCash’ın, Binance platformundaki işlem hacmi ise %52 olduğu gözlendi.

Cardano (ADA)

Cardano 24 saatte %2.3 oranında düşmesine rağmen listede dördüncü sırada yerini aldı. Cardano’nun, platformdaki işlem hacmi %25 oldu.

Solana (SOL)

Binance’deki en popüler beşinci arama olan Solana son 24 saat içerisinde %20.4 oranında yükseliş gösterdi. Solana’nın, platformdaki hacim oranı %34 oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x