Yükleniyor...

Binance’te En Çok Aranan 15 Kripto Para Birimi

CryptoDiffer’dan alınan verilere göre, 3 Eylül tarihinde Binance aramalarında en popüler 5 coin sırasıyla; Binance Coin (BNB), Fantom (FTM), eCash (XEC), Cardano (ADA), Solana (SOL) oldu.

binance 1

CryptoDiffer’dan alınan verilere göre, 3 Eylül tarihinde Binance aramalarında en popüler 5 coin sırasıyla; Binance Coin (BNB), Fantom (FTM), eCash (XEC), Cardano (ADA), Solana (SOL) oldu. Bu sırayı Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC), Polkadot (DOT), Smooth Love Potion (SLP), Dogecoin (DOGE), BitTorrent (BTT), VeChain (VET), Tron (TRX), Avalanche (AVAX) ve Polygon (MATIC) izledi.

Binance platformunda işlem hacmi en yüksek coin %77 oranla Smooth Love Potion (SLP) olurken, %76 oranla Fantom (FTM) ikinci ve %52 oranla eCash (XEC) üçüncü sırada yer aldı. Bitcoin ise %8’le Binance’de en düşük hacme sahip kripto varlık oldu.

Binance Coin (BNB)

24 saat içerisinde %0.5 oranında düşmesine rağmen listede ilk sırada yer alarak Binance platformundaki en popüler coin olan Binance Coin’in platformdaki hacim oranı %44’tür.

Fantom (FTM)

Binance’de en popüler aramalarda ikinci sırada yer alan Fantom’un fiyatı 24 saatte %4.1 oranında arttığı gözlendi. Binance platformundaki hacim oranı %76’dır.

eCash (XEC)

Açıklanan verilere göre üçüncü sırada yer alan eCash, 24 saat içerisinde %32.2 oranında yükselerek listedeki en çok yükselen coin oldu. eCash’ın, Binance platformundaki işlem hacmi ise %52 olduğu gözlendi.

Cardano (ADA)

Cardano 24 saatte %2.3 oranında düşmesine rağmen listede dördüncü sırada yerini aldı. Cardano’nun, platformdaki işlem hacmi %25 oldu.

Solana (SOL)

Binance’deki en popüler beşinci arama olan Solana son 24 saat içerisinde %20.4 oranında yükseliş gösterdi. Solana’nın, platformdaki hacim oranı %34 oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner