Yükleniyor...

Binance’ten Bitzlato Soruşması Kapsamında Hareket

Dünyanın hacmen en büyük kripto para borsası Binance, Bitzlato soruşturması kapsamında bazı kullanıcı hesaplarını askıya aldı.

Binance ile Bitzlato Arasindaki Transferler Dikkat Cekti

Dünyanın hacmen en büyük kripto para borsası Binance, Bitzlato soruşturması kapsamında bazı kullanıcı hesaplarını askıya aldı.

Binance, Bitzlato soruşturması kapsamında bazı kullanıcı hesaplarını askıya alırken kullanıcı fonlarının güvende olduğunu belirtti.

Binance’ten Bitzlato Soruşturması Kapsamında Bazı Kullanıcı Hesaplarını Askıya Aldı

Kripto para borsası Binance geçtiğimiz haftalarda Bitzlato’ya ABD Adalet Bakanlığı tarafından el konmasının ardından borsasındaki bazı kullanıcı hesaplarını askıya aldı.

Binance bu hamlesini gerçekleştirirken kullanıcı fonlarının güvende olduğunu açıkladı. Kimi kullanıcılara göre, Binance Bitzlato soruşturmasıyla alakalı olarak kendi borsasındaki bazı hesapları kapatıyor.

Bir grup Rus Binance kullanıcısı ise engellenen hesaplardan ve paralarını borsadan çekememekten muzdarip. Hesapları askıya alınan kullanıcılar hesaplarının herhangi bir uyarı yapılmaksızın askıya alındığını belirterek sorunları belirtmek adına bir Telegram grubu oluşturdu.

Şu anda binden fazla üyesi olan grup ABD Adalet Bakanlığı tarafından Bitzlato’ya yapılan engelleme ve yaptırımlar arasında bazı bağlantılar bulunduğunu iddia etti.

Telegram grubundaki kullanıcıların çoğu Bitzlato ve Binance hesapları arasındaki transferleri gerçekleştirmek için Bitzlato’yu kullandıklarını yazdılar. Hesapları askıya alınan kimi kullanıcılar ise Bitzlato’ya karşı uygulanan yaptırımlar hakkındaki öfkelerini beyan ettiler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner