Yükleniyor...

Binance’ten Forbes Raporuna Sert Tepki

Binance, Forbes'un açıkladığı 1,8 milyar doların hedge fonlarına taşındığı raporuna sert tepki gösterdi.

CZ SBF Tarihin En Buyuk Dolandiricilarindan

Binance, Forbes‘un açıkladığı 1,8 milyar doların hedge fonlarına taşındığı raporuna sert tepki gösterdi.

Dünyanın hacmen en büyük kripto para borsası Binance, Forbes’un açıkladığı rapora sert tepki gösterdi. Şirket konuya ilişkin açıklama getirdi.

Binance, Stablecoin Teminat Fonlarının Taşındığına Dair Rapora İlişkin Açıklama Yaptı

Forbes’un bir raporuna göre kripto para borsası Binance, 1,8 milyar dolarlık BUSD teminat fonlarını geçtiğimiz yıl kullanıcılarına haber vermeksizin hedge fonlarına taşıdı.

Forbes’un bu raporuna dair Binance cephesinden sert açıklamalar geldi. Binance, müşterilerinin stablecoin’lerini desteklemek için 1,8 milyar dolarlık teminatı taşıdığını söyleyen raporları yalanladı.

Forbes, Binance’in varlıkları “açıklanmayan diğer kullanımlara” koyduğunu ve bunu müşterilerini bilgilendirmeden yaptığını söyledi. Rapor, ağustos ayından aralık ayının başına kadar Blockchain verilerine dayanıyordu.

 Binance

Bir Binance sözcüsü konuya dair açıklamasında şunları söyledi:

“Belirlenen zincir üstü işlemler, dahili cüzdan yönetimiyle ilgilidir. Binance daha önce Binance’e sabitlenmiş token teminatı için cüzdan yönetimi süreçlerinin her zaman kusursuz olmadığını kabul etse de, kullanıcı varlıklarının teminatlandırılması hiçbir zaman bu durumdan etkilenmedi. Teminat cüzdanlarımızı yönetme süreçleri daha uzun vadeli olarak düzeltildi ve bu zincir üzerinde doğrulanabilir.”

Binance’in baş strateji sorumlusu Patrick Hillman, Forbes’a birden fazla cüzdan arasında para taşımanın bir sorun olmadığını ve bunun yaygın bir uygulama olduğunu söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner