Yükleniyor...

BinaryX, Ekosistem Token’ı BNX için Bire Bin Oranında Bölünme Kararı Aldı

GameFi ve IGO platformu BinaryX, yerel token’ı BNX için bire bin oranında bölünme yapacaklarını duyurdu.

binaryx reklam

GameFi ve IGO platformu BinaryX, yerel token’ı BNX için bire bin oranında bölünme yapacaklarını duyurdu.

Ekosistem geliştirmelerine odaklanan popüler GameFi projesi BinaryX, topluluğuyla birlikte hareket etmeye devam ediyor. Bir DAO oylamasına giden BinaryX, topluluğunun çoğunluk oylarıyla BNX hakkında bölünme kararı aldı. Oylamaya katılan kullanıcıların yüzde 99.5’i, BNX’in bire bin oranında bölünmesini kabul etti.

Bölünmenin gerçekleşme zamanı, BinaryX’in sosyal medya hesaplarında ve topluluk kanallarında duyurulacak.

BinaryX, BNX Bölünmesini Topluluğundan Geçirdi

BinaryX, ekosisteminde kullanılan yerel token’ı BNX için DAO oylamasıyla bölünme kararı aldı.

BNX, BinaryX ekosisteminde, oyunlar ve gelişme fonu gibi tüm etkinlikler için kullanılan bir yerel token olarak öne çıkıyor.

BNX’in bire bin oranında bölünmesine yönelik karar, genel harcama eşiğinin düşürülmesi, yeni kullanıcıların token’ı kabul etmesi ve daha fazla kişinin BNX’i benimsemesini artırmayı amaçlıyor.

BinaryX Büyüme Başkanı Rudy, konuyla ilgili şunları söyledi;

“Geçen yıl, BinaryX dünyanın birçok bölgesinde benimsenme konusunda bir artış yaşadı ve ürün yelpazemiz önemli ölçüde genişledi. Mevcut piyasa durumunu değerlendirdik ve BinaryX’in ekonomik modelini ve ürünlerini daha iyi tanıtmak için BNX’in birim başına mevcut fiyatının optimize edilebileceği sonucuna vardık. Topluluğumuzun bu kararda arkamızda olduğundan eminiz. BNX’in yeni değerinin şüphesiz olumlu bir etkisi olacak, yeni kullanım ve tüketim senaryoları sunacak ve BNX’in daha geniş çapta benimsenmesini sağlayacaktır.”

BNX bölündüğünde, eski halinin tüm kullanım senaryoları yeni token’a aktarılacak. Bölünme, oyun içi ve ödüller gibi çıktı senaryolarında da aynı etkiye sahip olacak.

BinaryX Yeni Oyunlara ve Gelişmelere Odaklandı

BinaryX yeni oyunları açıkladı ve VR/AR oyunlarını 2023’te IGO platformu üzerinden sunmayı planlıyor.

BNX token bölünmesinin yanı sıra, BinaryX ekibi çok sayıda oyun teklifini genişletme planlarını da açıkladı. Amiral gemisi oyunları CyberDragon’un uzun zamandır beklenen güncellemesini ve yeni bir teklif olan Project M’i paylaşacaklar. Ekip ayrıca, yılın ilerleyen dönemlerinde ürün yelpazesine sanal gerçeklik (VR) ve artırılmış gerçeklik (AR) oyunları ekleme niyetini dile getirdi ve VR projelerinden fon toplama desteği ve danışmanlık hizmetleri sağlamak için aktif olarak başvuru alıyor. Güncellemeler düzenli olarak sosyal medyada ve BinaryX’in Twitter ve Discord gibi topluluk kanallarında paylaşılıyor.

BinaryX Büyüme Başkanı Rudy, konuyla ilgili şunları söyledi;

“Bu yıl kullanıcılarımız için işleri daha da hızlandırmak amacıyla, CyberDragon için bir güncelleme de dahil olmak üzere yıl boyunca bir dizi yeni oyun ve oyun güncellemesi yayınlayacağız. Bazı oyunlarımızın ön gösterimlerini çok yakında yayınlayacağız, lütfen bizi izlemeye devam edin. Her zaman olduğu gibi, sahiplerimize paha biçilmez destekleri için teşekkür ediyor ve 2023’te tüm heyecan verici projelerimizi açıklamayı dört gözle bekliyoruz.”

Ayrıca CoinMarketCap verilerine göre, 9 Şubat 12pm UTC+8 itibariyle BNX, 114.5 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner