Yükleniyor...

BinaryX, Pancake Mayor’ı PancakeSwap’in yeni pazarında piyasaya sürüyor!

Bir GameFi ve İlk Oyun Teklifi (IGO) platformu olan BinaryX, bugün yeni başlatılan PancakeSwap Oyun Pazarı'nda yeni bir şehir kurma simülatörü olan Pancake Mayor'ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Fotoram.io 55

Bir GameFi ve İlk Oyun Teklifi (IGO) platformu olan BinaryX, bugün yeni başlatılan PancakeSwap Oyun Pazarı’nda yeni bir şehir kurma simülatörü olan Pancake Mayor’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Pancake Mayor, oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki ünlü şehirlerden esinlenerek kendi şehirlerini yükseltmek ve inşa etmek için oyun içi para birimi olan Mayor Cash’i elde edebilecekleri, oynaması ücretsiz, gündelik bir şehir kurma oyunudur. Oyuncular çark çevirme mini oyununu oynayarak, diğer oyuncuların şehirlerini yağmalayarak ve özel etkinliklere katılarak Mayor Cash biriktirebilirler.

BinaryX, Pancake Mayor’a yönelik faaliyetleriyle dikkat çekiyor!

BinaryX Büyüme Müdürü Rudy S., “Pancake Mayor’ı günlük oyuncular için tasarladık – kullanıcılarımız için eğlenceli, gönülsüz ve ödüllendirici bir deneyim sunuyor” dedi. “Pancake Mayor, oyna-kazan alanında geliştireceğimiz birçok hiper-gündelik oyundan ilki ve oyuncularımıza BinaryX’i kullanmak, etkileşimde bulunmak ve kazanmak için yeni bir yol sağlayacak. Pancake Mayor’ı yeni kullanıcılarla buluşturmak için PancakeSwap’in Oyun Pazarı’nda lansman yapmaktan heyecan duyuyoruz.

Hiper gündelik oyunlar giderek daha popüler hale geliyor ve Pancake Mayor geniş bir oyuncu kitlesine hitap edecek şekilde konumlandırıldı. Oynaması kolay ve ödül kazanmak için çeşitli yollar sunan oyun, hem sıradan hem de deneyimli oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

“PancakeSwap’in Oyun Pazarı, yeniliğe ve kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik süregelen taahhüdümüzün heyecan verici yeni bir bölümüne işaret ediyor. Topluluğumuzu, oyuncuları ve oyun geliştiricilerini canlı, yenilikçi ve hepsinden önemlisi inanılmaz derecede eğlenceli bir oyun ekosistemi yaratmada bize katılmaya davet ediyoruz” dedi


Pancake Mayor’ın fragmanını izleyin:

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner