Yükleniyor...

Binance Labs’ten yatırım aldı: Uçuşa geçti!

Binance Labs'in ArkhamIntel'e yatırım yapmasını duyurmasıyla birlikte atağa kalkan platform token'ı ARKM, dikkatleri çekti.

Binance sigorta fonu

Binance Labs‘in ArkhamIntel‘e yatırım yapmasını duyurmasıyla birlikte atağa kalkan platform token’ı ARKM, dikkatleri çekti.

Çok kısa bir süre önce ArkhamIntel‘e yatırım yaptığını açıklayan Binance Labs, başta platform olmak üzeren ARKM yatırımcılarında büyük bir heyecan yarattı. Kriptoya dair çeşitli veri hizmetleri sunan ArkhamIntel, Binance’in de ilgisini çekerek, yatırımı kaptı. Haberin etkisiyle birlikte direkt olarak fitili yakan platform token’ı ARKM ise 0,4896 dolardan 0,6146 dolara gelerek toplamda yüzde 25,53’lük bir artış kaydetti.

Binance etkisi tam gaz sürüyor!

Kripto sektörünün her sürecinde etkili olan Binance, piyasanın yükselişiyle beraber daha da fazla söz sahibi oldu. Gerek listeleme gerekse yatırım haberleriyle sayesinde ilgili coin’leri harekete geçiren borsa, son hamlesiyle birlikte tekrardan bunu göstermiş oldu. Binance Labs’in X hesabından yapılan gönderi sonrasında yukarı yönlü bir hamle yapan ARKM, yüzde 25’i geçen bir artış sergiledi.

Son zamanlardaki faaliyetleriyle adından sık sık söz ettiren ArkhamIntel, Binance desteğini de alarak ön plana çıktı. BTC’nin de iyi bir artış göstermesiyle beraber daha çok ilgi çeken veri platformları, bir süre daha adından söz ettirecek gibi duruyor.

Ekran Resmi 2023 11 15 16.17.28

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner