Yükleniyor...

Bir Analist Uniswap’ın UNI Token’ını Ralliye Götürecek Kritik Seviyeleri Açıkladı

Uniswap'in UNI token'ı, son birkaç gün içinde oldukça yoğun bir konsolidasyon aşamasından geçiyor.

Uniswapin UNI Tokenini 530 Dolar Seviyesine Goturecek Hamle Aciklandi

Uniswap’in UNI token’ı, son birkaç gün içinde oldukça yoğun bir konsolidasyon aşamasından geçiyor. Bu da onu 3.60 dolarlık düşük seviyelere götüren yoğun bir düşüş trendini beraberinde getiriyor.

UNI şu anda bu son düşük seviyelerinden %10 üzerinde işlem görse de token’ın fiyatı, yakın vadede büyük bir hamle yapmak için yükseliyor gibi göründüğü için hala belirsiz bir konumda.

Ayılar BTC’nin ve tüm pazarın kontrolünü yeniden kazanırsa, UNI sert bir darbe alabilir ve kayda değer kayıplar verebilir.

Daha istikrarlı bir pazar dinamiği geliştirdikten sonra UNI, 8,50 dolarlık zirvesini takiben 3.50 dolarlık en düşük seviyelerine düştü.

Herhangi bir potansiyel düşüş trendi sırasında bu seviye aşağıya kırılırsa, BTC ve tüm kripto para pazarı için ciddi sonuçları olabilir.

Bir analist, yukarı doğru bir hareketin ayılara ciddi bir darbe vuracağına ve UNI’nin 5,30 dolarlık en yüksek seviyelere geleceğine inanıyor.

UNI, Tüm Pazarla Birlikte Konsolidasyon Aşamasına Giriyor 

Uniswap’in yönetişim token’ı, tüm kripto para piyasasının oynaklığının azalmasıyla birlikte 4,00 $’ın altında konsolide olan nispeten ilginç bir fiyat hareketi görüyor.

Bu yazının yazıldığı sırada, UNI şu anki 3.92 $ ‘lık fiyatıyla yatay işlem yapıyor ve bu, son piyasa genelindeki satışın dibinde belirlenen haftalık 3.60 $’ lık en düşük seviyesinden kayda değer bir toparlanmaya işaret ediyor.

Kripto para biriminin bu düşük seviyelerden toparlanma ve mevcut fiyatı civarında istikrar sağlama yeteneği gözlemleniyor. Bununla birlikte, daha fazla ivme kazanmak istiyorlarsa boğaların yapması gereken ciddi işler var.

Analist, UNI’nin Yakında 5,30 Dolara Yükselebileceğini İddia Etti

UNI’nin yakında önemli ölçüde yukarı doğru ivme görmesi ihtimali var.

Bir analist, kısa vadede 5.30 $’ a yükselme eğiliminde ve boğaların 4.15 $ direnç seviyesini aşması durumunda bunun meydana gelebileceğine dikkat çekiyor.

uniswap grafilk

“Bu noktada genel olarak altcoin’lere çok fazla ilgi gösterilmiyor çünkü piyasa pek güç göstermiyor. UNI için iki plan: ilki 4,15 $ seviyesinin geri kazanılması, 5,30 $ seviyesine doğru bir ivme başlatacaktır. Aksi takdirde, yeniden bir test için 3,30 $ seviyesine bakabiliriz.”

Bir sonraki tüm piyasa eğilimlerinin büyük olasılıkla Bitcoin’e bağlı olacağından, Uniswap’in UNI’si gibi altcoin’ler sadece daha sert hareketler görecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner