Yükleniyor...

Bu 3 Trend Bitcoin’in (BTC) Patlamaya Hazır Olduğunu Gösteriyor

ABD'de CFTC'nin BitMEX'e dava açtığı haberinin ardından kripto para biriminin fiyat hareketi sıkılaştığı için, Bitcoin'in yakında güçlü bir patlama göstermesi bekleniyor.

Bu 3 Trend Bitcoinin BTC Patlamaya Hazir Oldugunu Gosteriyor

ABD’de CFTC’nin BitMEX’e dava açtığı haberinin ardından kripto para biriminin fiyat hareketi sıkılaştığı için, Bitcoin’in yakında güçlü bir patlama göstermesi bekleniyor.

Bitcoin Patlamak İçin Hazırlanıyor

Bitcoin’in fiyat hareketleri, piyasalar aşırı derecede kararsız hale geldiği için son birkaç gün içinde aşırı bir sıkışma yaşadı. Bir kripto para trader’ı üç teknik trendin, kripto para biriminin güçlü bir kırılma geçirmeye hazır olduğunu gösterdi. Bunlar aşağıdaki gibidir :

  • Bitcoin simetrik bir üçgen formasyonundadır ve üçgenin zirvesine ulaşmıştır. Bu, yakında güçlü bir kırılma göreceğini gösteriyor.
  • Bitcoin’in piyasa hacmi düşüyor, bu da yakında bir kırılmanın gerçekleşeceğini gösteriyor.
  • Bir saatlik Bollinger Bantlarının genişliği giderek daralmaktadır.

bitcoin tradingview

Analistler Bitcoin’de Ralli Bekliyor

Analistler, Bitcoin’i şu an olduğundan daha aşağıya çekebilecek olumsuz haberlere rağmen iyimser. Kripto para araştırma şirketi Blockfyre’ın kurucu ortağı Simon Dedic, geçtiğimiz günlerde şunları söyledi:

“Medyanın güçlü bir piyasa manipülatöründen başka bir şey olmadığını anladığınızda, karşı ticarete başlayabilirsiniz. Çoğu insan, korkuyla yayılan haberlerle panik işlemi yapar, zeki insanlar ise buradan yatırım yapar. BTC ve ETH’yi düşüşten satın alanlar değişmedi. peki ya Sen ne tür bir insansın?”

Bu, zincirdeki trendleri takip etmesiyle tanınan tanınmış bir Bitcoin analisti olan Willy Woo tarafından da yinelendi.

Woo, geçtiğimiz günlerde, yukarıda belirtilen haber olayları karşısında bile BTC’nin daha yüksek patlamaya hazır olduğunu iddia etti. Bitcoin konusunda bu kadar iyimser olmasının bir nedeni de, genellikle BTC’nin orta vadeli bir dönüm noktasında olduğunda meydana gelen bir artışın olmasıdır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner