Yükleniyor...

Bir Ayda %9266 Yükselen Bu Kripto Para Birimi Sektörde Büyük Rol Üstlenebilir!

Dijital varlık pazarında kurumsal düzeyde analiz sağlayan bir araştırma şirketi olan Delphi Digital, Shroom.

token

Dijital varlık pazarında kurumsal düzeyde analiz sağlayan bir araştırma şirketi olan Delphi Digital, Shroom.Finance (SHROOM) adlı kripto para platformunun önemli bir potansiyele sahip olduğuna inanıyor.

Shroom, video oyuncularının NFT (eşsiz token) standartlarından yararlanarak özel ve benzersiz varlıkları takas etmelerine olanak sağlamak için tasarlanmış merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüdür. NFT’ler, dijital sanat, oyun içi öğeler ve sanal evcil hayvanlar gibi koleksiyon öğeleri gibi belirli bir varlığın sahipliğini temsil eden türünün tek örneği token’lardır.

Delphi Digital yöneticilerinden Piers Kicks, SHROOM’un izlenecek bir varlık olduğuna inanıyor. Shroom’un üst düzey konseptinin ilgi çekici olduğunu söylüyor ve projenin 134 milyar dolarlık oyun endüstrisindeki geliştiriciler için yararlı bir araç olabileceğini belirtiyor. Ancak projenin henüz ilk aşamalarında olduğuna ve yatırımcıların dikkatli olması gerektiğine dikkat çekiyor:

“Platform, geliştiricilerin oyun içi ekonomileri için nihayetinde yararlı bir araç haline gelebilir. Şimdiye kadar kullanılan sözleşmelerin resmi denetimi yapılmadı. İlk farming dönemi sona erdi ve her şey planlanmış gibi görünüyor. “

Pek çok DeFi token gibi Shroom da kısa tarihinde son derece değişken bir varlık oldu. CoinGecko’ya göre, 3 Eylül’de piyasaya sürülen token 0,003 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,281 dolara yükseldi. Bu, devasa bir %9266 artışı temsil etmektedir. Ancak son 24 saatte, Shroom büyük bir geri çekilme yaşadı ve şu anda yazının yayınlandığı sırada 0,151 dolardan işlem görüyordu.

Delphi, yakın zamanda NFT’lere büyük bir yatırım yaptı. NFT’lere, sanal dünyalara ve blok zinciri oyunlarına odaklanan Zima Red podcast ve haber bülteninin kurucusu Andrew Steinwold, bizim de geçtiğimiz günlerde haberini verdiğimiz gibi Delphi ekibinin dört Axie Infinity NFT’ye 160.000 bin dolardan fazla yatırım yaptığını ilk ortaya koyan kişi oldu.

“Diğer fonların doğrudan NFT’lere tahsis edildiğini görmekten mutluyum. Sanırım işler gerçekten ilginçleşecek.”

Kripto para birimi son 14 günde %1102.1 oranında değer kazandı. Token’ın daha sık kullanılmaya başlanmasıyla beraber fiyatta ne gibi değişikler yaşanacağını hep birlikte göreceğiz.

SHROOM 0.50 Dolara Ulaşabilir

Analist Josh Rager’a göre kripto para birimi yakın zamanda 0.50 dolara ulaşabilir. Rager, konuyla alakalı olarak şu ifadeleri kullandı:

“Şu anda fiyat sağlam bir yükseliş eğiliminde, aradaki geri çekilmeler çok sağlıklı ve alıcılar artıyor. Şu anda inşa edilmekte olan ERC-20’ler ve NFT’ler için daha fazla avantaj ve fazlasını sunuyor. Beklentim Ekim ayında 0.50 dolar ve üzerine ulaşması.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner