Anasayfa Bitcoin (BTC) Bir Bitcoin Balinası Yaklaşık 176 Milyon Dolarlık BTC Transferi Gerçekleştirdi!

Bir Bitcoin Balinası Yaklaşık 176 Milyon Dolarlık BTC Transferi Gerçekleştirdi!

Bir Bitcoin balinası, yaklaşık 176 milyon dolar değerinde olan 15.000 BTC’lik devasa bir transfer gerçekleştirdi. Balina, Bitcoin’leri tek bir işlemle bilinmeyen bir cüzdandan yine bilinmeyen bir cüzdana transfer etti.

Trader’lar, büyük transfer işleminin tezgah üstü piyasadan (OTC) yapılan bir satın alım olabileceğini düşünüyorlar. OTC ticareti, iki taraf arasında sabit fiyatla, hiçbir fiyat değişikliği olmadan, aracısız olarak yapılan ticarettir.

Ayrıca balinalar son 24 saatte 68.7 milyon dolar ve 66.6 milyon dolar değerinde 5.800 BTC ve 5.741 BTC transferi gerçekleştirdi. Bu transferler de bilinmeyen bir cüzdandan yine bilinmeyen bir cüzdana yapıldı.

Bitcoin balinaları okyanusun derinliklerinde hareket etmeye devam ederken, Bitcoin fiyatı da son 24 saatte yüzde 7’den fazla değer kaybetti. En büyük kripto para birimi şu sıralar 11.000 doların altına geriledi ve 10.915 dolardan el değiştiriyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları