Yükleniyor...

Bir Sanatçı, Bitcoin Grafiklerini Tabloya Çeviriyor

Vaporwave akımını benimseyen bir sanatçı, Bitcoin (BTC) ve Bitcoin Cash (BCH) grafiklerini tabloya çevirdi.

bitcoin grafiklerini tabloya ceviriyor

Vaporwave akımını benimseyen bir sanatçı, Bitcoin (BTC) ve Bitcoin Cash (BCH) grafiklerini tabloya çevirdi.

Bitcoin grafikleri genel kanıya göre biraz sıkıcı duruyor. Fakat pazar faaliyetlerini harika bir gece manzarasına dönüştürme fikri, sanatın kripto para birimlerine eğlence kattığını gösteriyor. Bu sanat eserinin yer aldığı Reddit gönderisi anında viral oldu ve saatler içinde 400’den fazla olumlu oy aldı.

Çarpıcı Dağ Zirveleri

Bitcoin’in beş yıllık değişken hareketleri, ay ışığıyla aydınlanan sivri dağ zirveleri şeklinde sunulur. “To the Moon”, trader ve yatırımcılar tarafından çok hızlı bir şekilde takdir edilen bir kripto para birimini tanımlamak için kullanılan kripto para birimi alanındaki en popüler ifadelerden biridir. Tüm kripto para sahnesinin üzerinde yükselen, aşılmaz bir dağ zirvesi olan 20 bin dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesi, kripto para birimin 2017 sonundaki coşkulu koşusunun keskin bir hatırlatıcısı olmaya devam ediyor.

Fark etmediyseniz, sanat eseri arkada Bitcoin Cash’in grafiğini de içeriyor, ancak önde gelen Bitcoin çatalının 3 bin 659 dolardan %92 oranında düştüğü göz önüne alındığında zorlukla görünüyor.

Daha Fazla Çizim Gelecek

Muhteşem baskı, Gladys Estolas tarafından oluşturuldu. Şubat ayında Robinhood uygulamasını kurcalamaya başladıktan sonra borsa verilerini Adobe Illustrator kalemiyle büyüleyici sanata dönüştürme konusunda büyük bir ilgi geliştirdiğini söyleyen Estolas, bu uğraşına devam edecek.

Sanatçı, Bitcoin posterini yayınlamadan önce, Tesla, Apple ve diğer önde gelen şirketlerin resimleri ile geçen hafta / r / dataisbeautiful alt dizininde çoktan viral olmuştu.

Geçen hafta Estolas, The Next Web’e, yeni Stoxart projesi için başka fikirleri olduğunu söyledi:

“Benden çokça Tesla, Microsoft, S & P500 yapmam istendi ve Bitcoin de çokça bahsediliyor. AMD ve Intel gibi iki rakip şirketi birleştirme fikrini de araştırıyorum, bu yüzden beni yıl boyunca götürecek yeterli içeriğe sahip olduğumu düşünüyorum.”

Benimsenmeye Faydası Olur mu?

Bu tip eserlerin kripto para piyasasının benimsenmesine faydası olup olmayacağı da sıklıkla tartışılan konulardan birisi. Vaporwave sanatına ilgi duyan fakat Bitcoin nedir bilmeyen kişiler de bu eserin güzelliğinin arkasında yatan sebepleri araştırmak isteyerek, kripto paralar hakkında bilgi edinebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner