Yükleniyor...

Bireysel Yatırımcılar Bitcoin’den (BTC) Çok Cardano’dan (ADA) Umutlu

Kripto komisyoncusu Voyager Digital tarafından yapılan ankete göre, ABD'deki bireysel yatırımcılar Bitcoin'den (BTC) çok Cardano'dan (ADA) daha fazla umutlular.

ADA

Kripto komisyoncusu Voyager Digital tarafından yapılan ankete göre, ABD’deki bireysel yatırımcılar Bitcoin’den (BTC) çok Cardano’dan (ADA) daha fazla umutlular.

Voyager Digital’in yapmış olduğu Dijital Varlık Yatırımcı Duyarlılığı Anketi’ne göre, ankete katılım sağlayan yatırımcıların %31.9’u Cardano’nun yükselişe geçeceğini düşünürken, %22.2’lik kısmı ise Cardano yerine Bitcoin’i tercih ediyor. Sonuçlar Cardano’nun 1.5 dolara ulaşmasının ardından geldi. Cardano bu yükselişin ardından kısa bir süreliğine en büyük dördüncü kripto para birimi olmuştu.

Konuyla ilgili olarak Voyager Digital CEO’su Steve Ehrlich şu ifadeleri kullandı:

“Elbette bugünlerde herkes Bitcoin hakkında konuşuyor. Ancak Cardano’nun Bitcoin’in önünde geldiğini görmek bizim içi de gerçekten büyük bir sürpriz oldu.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner