Yükleniyor...

Analist, NFT Heyecanı Arttıkça Patlama Yapacağına İnandığı 2 Altcoin Açıklıyor

Popüler kripto para analisti Josh Rager, non-fungible token’lar (NFT'ler) için coşku arttıkça patlayacağına inandığı 2 altcoin’i sıralıyor.

analist nft heyecani arttikca patlama yapacagina inandigi 2 altcoin acikliyor

Popüler kripto para analisti Josh Rager, non-fungible token’lar (NFT’ler) için coşku arttıkça patlayacağına inandığı 2 altcoin’i sıralıyor.

Rager, küçük piyasa değerine sahip bu 2 altcoin cevherini milyar dolarlık oyun platformu Enjin (ENJ) ile karşılaştırarak çok fazla ilgi görmeye hazır olduğunu söylüyor:

“Elbette Enjin iyi ama insanlar Enjin’e 1.5 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle giriyorlar, oysa Gameswap (GSWAP) ve Shroom.Finance (SHROOM), yalnızca 17 milyon dolar ve 34 milyon dolarlık piyasa değerine sahip.

Enjin’in piyasa değerinin yarısı bile GSWAP ve SHROOM’un 30 ve 15 katı.”

Shroom.Finance, non-fungible token’ları (NFT’ler) üretmek ve alıp satmak için bir NFT protokolü oluşturuyor ve yardımcı platformu Gameswap, oyuncuların oyun içi varlıklarla ticaret yapmalarına izin verme konusunda uzmanlaşmış durumda. Rager, bir başka kripto para analisti olan Cantering Clark’ın SHROOM konusundaki görüşlerine katılıyor. Detaylı bilgi için “Popüler Analist, Bitcoin’den (BTC) Daha İyi Performans Göstereceğini Düşündüğü 7 Altcoin Açıkladı“ başlıklı haberimize göz atabilirsiniz. 

Analist ayrıca, Bitcoin’i 57.500 doları yeniden test ettiği için takip ettiğini söylemiş ve bu seviyedeki kapanışlarda yeni zirveler gelebileceğini söylemişti. Bitcoin geçtiğimiz saatlerde, 60.000 doları da aşarak yeni bir zirveye ulaştı. 

Bitcoin yayın saati itibariyle 60.229 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner