Yükleniyor...

Bitcom Global, Yatırımcılara Yeni Özellikler Vaat Ediyor

Kripto para sektörü büyümeye devam ediyor ve her geçen gün yeni kullanıcılar bu sektöre giriş yapmak için çeşitli yollar arıyor.

bitcom global

Kripto para sektörü büyümeye devam ediyor ve her geçen gün yeni kullanıcılar bu sektöre giriş yapmak için çeşitli yollar arıyor. Sektöre yeni girecek olan yatırımcılar, genellikle fonlarının güvenliğini nasıl sağlayabilecekleri konusunda şüpheye düşüyorlar. Zira kripto para sektörü içerisinde çeşitli dolandırıcılık faaliyetleri yüzünden, her gün yüzlerce kişi mağduriyet yaşayabiliyor. Bu sebeple yatırımcıların ilk kriteri de güvenlik konusu oluyor.

Konu güvenlik olunca, Bitcom Global borsası ön plana çıkıyor. 2018 yılında Finance Magnates London Ödül Zirvesi’nde ödül kazanan Bitcom Global, yüksek güvenlik katmanları sayesinde, yatırımcıların fonlarını güvende tutmayı başarıyor.

Bitcom Global’in Önemli Özellikleri

Bitcom Global, diğer kripto para borsalarının aksine oldukça önemli özellikleri ile ön plana çıkıyor. En iyi işlem platformu seçilen Bitcom Global, kullanıcı sayısını da her geçen gün arttırırken, borsa hacmini de genişletiyor.

Bitcom Global’i özgün yapan birçok önemli özellik söz konusu. Bunlardan bir tanesi açığa satış yapma imkanının tanımasıdır. Bu sayede borsa kullanıcıları, varlık değer kaybettiğinde dahi gelir elde etme fırsatı yakalarlar.

Bitcom Global’in bir diğer önemli özelliği de başarılı trader’ların işlemlerinin kopyalanabilmesine olanak tanımasıdır. Böylelikle kullanıcılar, başarılı trader’ların adımları takip ederek gelir elde etme şansına sahip olurlar.

Bitcom Global, yatırımcılara geniş bir portföy yaratma imkanı da sunar. 40’tan fazla kripto parayı listeleyen Bitcom Global sayesinde, onlarca farklı kripto paraya yatırım yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Kripto para rallisinin başlamasıyla beraber, birçok kripto para borsasında yoğunluk sebebiyle yavaşlama ve çökmelerin yaşandığına sıklıkla tanık oluyoruz. Böyle bir ortamda borsaların altyapısında bulunan zafiyetler sürekli açığa çıkıyor. Kimi borsalar bazen saatlerce hatta günlerce hizmet veremez duruma geliyor. Böyle durumlarda fiyat düşüşlerini ya da yükselişlerini kaçıran kullanıcılar, önemli gelir elde etme fırsatını kaçırmış oluyorlar. Bu nedenle yatırımcılar, altyapısı sağlam olan ve 7/24 kesintisiz bir biçimde işlem yapabilecekleri bir borsa arıyorlar.

Bu noktada Bitcom Global öne çıkıyor. Bitcom Global, dünyanın dört bir yanından milyonlarca kişiye hizmet veriyor. 20’den fazla dile sahip olan be oldukça köklü bir borsa olan Bitcom Global, oldukça sağlam bir altyapıya sahip olmasından ötürü, yavaşlama ve çökme gibi problemler yaşanmadan işlem gerçekleştirilebilmesine olanak tanıyor.

Sizler de güvenli ve hızlı gelir sağlayacak bir kripto para borsası arıyorsanız, Bitcom Global Borsası’na üye olabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner