Yükleniyor...

İstanbul’da İnanılmaz Olay: Yatırım Tavsiyesinde Bulunduğu Kişiden Komisyon İstedi! Alamayınca Tehdit Etti

Kripto para ülkemizde popüler olmaya devam ederken, İstanbul'da oldukça ilginç bir olay yaşandı.

polis

Kripto para ülkemizde popüler olmaya devam ederken, İstanbul’da oldukça ilginç bir olay yaşandı. Kripto para almasını tavsiye ettiği kişinin kar etmesi üzerine, yatırımdan pay isteyen şahıs, isteği gerçekleşmeyince tehditler savurdu. Olayla ilgili beş kişi göz altına alınmış durumda.

Sputnik’in haberine göre, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde gerçekleşen olayda, S.A. adlı şahısın tavsiyesi üzerine kripto para satın alan L.A. yaptığı yatırımdan 130 bin dolar kar elde etmeyi başardı. Bunun üzerine L.A. kazancından 7 bin dolarlık kısmı S.A.’ya gönderdi. Ancak S.A bu parayı yeterli bulmayarak, L.A.’dan 30 bin dolar daha istedi. Daha sonra ikili buluşmaya karar verdi. Buluştukları yerde R.H. isimli şahıs, L.A.’ya silahını gösterdi ve L.A.’nın araca binmesini sağladı.

L.A.’yı götürdükleri yerde tehdit eden şüpheliler, S.A.’nın hesabına 10 bin dolar daha göndermesini sağladılar. Ancak şüpheliler bununla da yetinmeyerek, L.A.’nın evine gidip tehdit etmeye ve daha fazla para istemeye devam ettiler.

Olayın ardından L.A. emniyet güçlerine haber vererek şikayetçi oldu. Beş şüpheli polis tarafından yakalanarak göz altına alındı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner