Yükleniyor...

Elon Musk, Dogecoin’in (DOGE) Coinbase’te Listelenmesini İstiyor

Elon Musk, kripto para topluluğunun en çok ilgisini çeken isimler arasında yer alıyor.

musk3

Elon Musk, kripto para topluluğunun en çok ilgisini çeken isimler arasında yer alıyor. Tesla ve SpaceX CEO’su, özellikle Dogecoin (DOGE) ile ilgili atmış olduğu tweet’ler ile son derece popüler olmuş durumda.

Bugün Twitter’da bir kullanıcıdan Elon Musk’a dikkat çeken bir soru geldi. Kullanıcı, Tesla’nın Bitcoin (BTC) yatırımı yaparken Coinbase’in aracı olduğunu ve Coinbase’in Dogecoin listelemesini isteyip istemediği sorusunu Elon Musk’a yöneltti. Elon Musk bu soruya kısaca “evet” yanıtı verdi.

Elon Musk, kripto paralar konusunda oldukça aktif bir durumda. Şubat ayının başında CEO’su olduğu Tesla şirketi, tam 1.5 milyar dolarlık Bitcoin satın aldı. Musk ayrıca sıklıkla Dogecoin meme tweet’leri atarak, varlığın değerinin yükselişe geçmesini de sağlıyor. Hatta konuyla ilgili bir Tesla yatırımcısından da Musk’a dava açılmış durumda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner