Yükleniyor...

Bitboy Crypto, Ben Armstrong’u kadrosundan çıkardı

Bitboy kripto markasının ana firması, Ben Armstrong'u kadrosundan çıkardığını açıkladı.

bitboy

Bitboy kripto markasının ana firması, Ben Armstrong’u kadrosundan çıkardığını açıkladı.

Bitboy Crypto markasının ana firması, madde bağımlılığı ve zararını gerekçe göstererek Ben Armstrong’u markadan çıkardı.

BitBoy ile Ben Armstrong yol ayrılığına gitti

Popüler Web3 YouTube kanalı Bitboy Crypto ile tanınan Ben Armstrong, artık markanın bir parçası değil. Hit ağının ana şirketi BJ Investment Holdings, Pazartesi günü yaptığı açıklamada, madde bağımlılığı sorunları ve bu sorunların marka ve çalışanlar üzerindeki olumsuz etkisi nedeniyle Ben Armstrong’un markadan çıkarıldığını belirtti.

Marka, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Bu zor karar, Ben’in madde bağımlılığına geri dönmesi sırasında hem kendisine yardım etmek hem de Hit ağı çalışanlarına ve Bitboy Crypto topluluğuna verdiği duygusal, fiziksel ve mali zararı uzlaşmaya çalışarak ele almanın sonucudur.”

işten çıkarma

Açıklamada ayrıca, “BitSquad daha iyisini hak ediyor ve birlikte bunu başaracağız” denilerek Bitboy Crypto topluluğunun geleceğe yönelik umutları ifade edildi.

Ben Armstrong’un geçmişi çekişmeli ve renkli bir şekilde biliniyor. Bu yılın başlarında, Armstrong’un sadece iflas etmiş kripto borsası FTX’i desteklediği için kendisine dava açan bir avukatı taciz etmekle kalmadığı, aynı zamanda bir mahkeme duruşmasını terk ettiği iddia edilmişti.

Nisan ayında yaşanan bir olayda ise Armstrong’un avukat Adam Moskowitz ve firmasının müşterilerine yönelik tehdit içeren Tweet’ler atmaması yönünde yasak getirilmişti. Miami’deki duruşma sırasında Armstrong’un Moskowitz’in adını yanlış telaffuz ettiği ve mahkeme yargıcının doğru telaffuz etmesini istediği ilginç bir an yaşanmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner